Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  Salyangoz Ev Mobilya

  Salyangoz Ev Mobilya

  Salyangoz Ev Mobilya, modern tasarım ve kaliteyi bir araya getirerek müşterilerine benzersiz ev deneyimleri sunan bir online mobilya mağazasıdır. Fabrikadan doğrudan halka satış modeli ile müşterilere yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya çözümleri sunan şirketimiz, evlerinizi daha şık ve konforlu hale getirmeniz için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.


  KAMPANYALI ÜRÜNLERİ

  Mira Köşe Koltuk: Şıklık ve Pratiklikte Zirve!Mira Köşe Koltuk, modern tasarımıyla dikkat çekerken, yatak ve baza olma özelliği ile fonksiyonellik sunuyor. Zarif görünümü ve kullanışlı özellikleriyle ev veya ofisinizin vazgeçilmezi olmaya aday!..
  29.900,00₺
  Su ve leke tutmaz kumaşıyla öne çıkan Lucas Koltuk Takımı, şıklığı ve pratik kullanımı bir araya getiriyor. Ahşap kasası ve ayakları, sağlam ve estetik bir görünüm sunarken, aynı zamanda yatak olma özelliğiyle konforlu bir deneyim sunuyor. Modern yaşamın ihtiyaç..
  54.500,00₺
  Su ve leke tutmaz kumaşıyla Asos Koltuk Takımı, pratik kullanım ve şıklığı bir araya getiriyor. Ahşap kasası ve metal ayaklarıyla sağlam bir yapı sunarken, aynı zamanda yatak olma özelliğiyle konforlu bir deneyim vadediyor. Modern yaşamın ihtiyaçlarına cevap veren bu takım, ev veya ofisi..
  51.000,00₺

  Bu Ürün İçin Henüz Bir Yorum Yapılmamıştır!...