Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  Hakkımızda

  Başlıksız Belge

  www.inegolmobilya.com   Hakkında


      Sürekli değişen dekorasyon ve moda anlayışlarına uygun , birbirinden şık ve trendleri takip eden modellerimize, yenilerini katmak için yeni En Popüler, Güvenli ve Hızlı Tadarikçileri sisteme kazandırarak iyi bir başlangıç olacağını düşünmekteyiz. EV ve İŞ CONCEPT anlayışıyla: Yatak odası, yemek odası, duvar üniteleri, TV üniteleri, oturma grupları, koltuk takımları ve bunlara uygun sehpa modellerini sunmaktayız, Çalışanlarımızın iş sağlığı ve Güvenliğinin sağlanması, çevreye olan saygımız, kalite, sağlık, çevre kavramlarını ön planda tutmamızı ve buna uygun şirket politikası oluşturmamızı sağlamıştır. Şirket politikamız gereği; Her zaman en şık, en güvenli, en sağlıklı ve dayanıklı mobilyaları pazarlamak amaçlarımız arasındadır..
  İNEGOLMOBİLYA.COM - HOBALA E-TİCARET YAZILIM BİLİŞİM REKLAM ve ARACILIK LTD.ŞTİ. Türkiye Bursa İnegöl'de kurulmuştur. 2001 yılında başlatmış olduğu markalaşma sürecinde  İNEGOLMOBİLYA.COM  ailesi olarak hedeflerimize vaktinden önce ulaşmanın verdiği mutluluk ve hızla , sayın müşterilerimizin siparişlerine daha iyi cevap verebilmek , daha rahat ve konforlu bir çalışma ortamı oluşturmak adına Türkiye'nin ilk ve tek Online Mobilya Pazar Yerini siz değerli müşterilerimiz için geliştirerek güven alış veriş yapmanız için sizlere sunmaktan gurur duyarız.

      Mobilya Mağazalarınızı İnternette Sergileyin
  Tüm sektörlerin kitlelere daha kolay ulaşmasını ve faaliyetlerini sürdürmelerini sağlayan internet siteleri, mobilya sektörü içinde uygulanmaya başlanıyor. Türkiye'de faaliyet gösteren tüm mobilya üreticilerini ve mağazalarını, online mobilya pazaryeri projemizde buluşturuyor ve tüketiciye daha kolay ulaşmalarını sağlıyoruz. Sitemizde Türkiye'de faaliyette bulunan ve mobilyacılık sektöründe Türkiye’nin en iyi mobilya mağazaları arasına girmiş bireysel ve kurumsal mobilya firmalarına, mağazalarına ve fabrikalarına yer veriyoruz. 
  Sitemiz üzerinde tüm mobilya mağazalarını tek bir çatı altında toplayarak, satışlarını arttırmalarını ve daha büyük bir pazara hitap etmelerini sağlıyoruz. Sitemiz üzerinden online mağaza oluşturarak, daha karlı ve daha kazançlı çalışmalar yapılabilmektedir. Sitemiz ücretsiz e ticaret sitesi oluşturmanızı sağlayarak, ürünlerinizin Türkiye’nin en iyi ürünleri arasındaki yerini almasını sağlamaktadır.
      Mobilya Mağazanızı Ücretsiz Açın
  Sitemiz üzerinden ücretsiz olarak internet mobilya mağazanızı açarak İNEGOLMOBİLYA.COM  alanında yer alan tüm ürünlerinizi, mağazanızdan satabilirsiniz. Sitemize satıcı hesabı oluşturarak, ad soyadı, firma adı, adres ve firma detay bilgilerinizi girerek satıcı sayfanızı oluşturabilirsiniz. Satıcı hesabınızı kaydederek koltuk takımı, kanepe, yemek odası takımları ve tüm mobilya ürünlerinizi siteniz üzerinde sergileyebilirsiniz. 
  Bulunduğunuz ilden müşterilerin sizlere ulaşmasını sağladığınız gibi Türkiye genelinde mobilya satın almak isteyen herkesin ürünlerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden isterseniz bireysel satıcı isterseniz kurumsal satıcı hesabı oluşturabilir, her türlü mobilya ürünlerinizi, yatak odası takımları ve sehpalarınızı satabilirsiniz.
      Online Mobilya Mağazanıza Ürünler Ekleyin
  Sitemiz üzerinde oluşturduğunuz satıcı hesabınıza giriş yaparak, koltuk takımları ve mobilya ürünlerinizi ekleyebilir, size özel satış şeklini, ürün açıklamalarını, fiyat bilgisini, taksit seçeneklerinizi ve ürünü gönderme tarihinizi ürününüzün detay kısmında yayınlayabilirsiniz. Şayet satışa sunduğunuz ürününüz için herhangi bir kampanya veya indirim şekli belirlemek istiyorsanız, bu işlemlerin tamamını satıcı sayfanız üzerinden belirleyebilirsiniz.
      Online Mobilya Mağazanızdan Satış Yapın
  Firmanızda bulunan veya size özel mobilya mağazasında oluşturmuş olduğunuz ürünlerinizin tamamı sitemizde yayınlanmaktadır. Mobilya satın almak isteyen herkes sitemiz üzerinden alışveriş yapmakta ve bu sayede sizin ürünlerinizde büyük bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır. Mağazanıza ürünler ekleyebilir, fiyat ve açıklamaları değiştirerek, daha cazip hale getirebilirsiniz.
      Online Mobilya Mağazanız
  Sitemiz üzerinde ücretsiz olarak online mobilya mağazası oluşturarak, yemek masaları ve her türlü mobilya ürününüzü sergileyebilirsiniz. Kendi üretiminiz olan kaliteli sehpalar ve düğün paketleri gibi ürünlerinizi internet üzerinde sergileyerek, daha büyük bir kesim tarafından incelenmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizde, online mağaza açma konusunun her türlü detayı verilmiş, mağaza açılması, satış yapılması ve ödeme alınması hakkında bilgi alabilmeniz amacıyla online destek bölümü oluşturulmuştur. 
  Sitemizde mağaza açmak isteyen tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize 0850 441 16 16 nolu telefon hattımızla da destek vermekteyiz. Sitemiz üzerinde mağaza oluşturma hakkındaki tüm sorularınızı bizlere ileterek detaylı bilgiler alabilirsiniz. İster mobilya üreticisi isterseniz mobilya satıcısı olun, sitemiz üzerinde online mobilya mağazası oluşturarak, karlı satışlar yapabilir, yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.