Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Orta Sehpa

           Orta sehpalar; oturma odaları veya salonlarda bazen sehpa bazen masa olarak kullandığımız dekoratif mobilya ürünleridir.      Orta Sehpalar özellikle geniş salonlarda tamamlayıcı dekoratif ürünlerdir. Evinizdeki diğer mobilyaları dikkate alarak orta sehpa seçiminizi yapmanızı öneririz.

            Modern orta sehpaderi orta sehpayuvarlak orta sehpaahşap orta sehpadekoratif orta sehpasalon orta sehpaoturma odası orta sehpatekerlekli orta sehpa gibi alternatifi olan cazibe sehpa olarak da adlandırılan küçük masa modelleri arasından en uygununu seçmek size kalıyor. 

             Orta sehpalar ofislerde de sıklıkla kullanılmaktadır. İşyerinize gelen konuklarınızla birliklte içeceğiniz bir çay veya kahvenin olmazsa olmazı bir orta sehpadır. Orta sehpalar aynı zamanda ofislerde gazete ve  dergilerin üzerine konduğu ortamınızı toparlayan  yan ürünlerdir.

             Son dönem de orta sehpalar da teknolojiye ayak uydurmuş ve fonksiyonelleşmiştir ve karşımıza Akıllı Sehpalar olarak çıkmışlardır. Akıllı Sehpalar açılıp yemek masası haline gelebilirler ve bu sayede bir konuğunuz geldiğinde anında yemek masası ihtiyacınızı giderirler. Akıllı Sehpa modelleri İnegölmobilya.com da odalarınıza, salonlarınıza yada ofislerinize farklı bir tarz katmak için hazır beklemektedir.

            Orta sehpa seçimi yaparken evinizin dekorasyonunu da göz önünde bulundurmanızı öneririz. Tv sehpasıkoltuk takımı ve duvar kağıdı gibi ayrıntılarla uyum içerisinde olacak orta sehpa alternatiflerini orta sehpa fiyatlarına göre listeleyebilirsiniz. Ev ve ofislerinize farklı bir hava katmak için birbirinden şık orta sehpa modelleri için İnegölmobilya.com orta sehpa kategorisine göz atmanız yeterli.

  Zuma metal ayaklı siyah camlı orta sehpametal profilden  uretilmektedirsiyah statik boyalıdırust tablalar siyah camdırşık ve modern bir tasarıma sahiptirÜrünün Ölcüleriuzunluk olarak 95cm genişlik olarak 60cm derinlik 35cm den oluşuyor..
  2.250,00₺
   Ahşap Elips Tasarım. Metal Ayaklar. Ceviz ve Beyaz Renk Seçenekleri. Modern ve Estetik. Kullanışlı...
  2.621,00₺
  TAMEMEN AHŞAP MDF MALZEMEN ÜRETİLMİŞTİR. CEVİZ BOYALI BİR ÜRÜNDÜR.  ÜSTÜNDE KIRILMAZ FÜME TEMPERLİ CAM VARDIR. ÜRÜN ÖLÇÜLERİ : Uzunluk : 170 cm. Genişlik : 75 cm , Yükseklik : 43 cm TÜRKİYENİN ..
  4.250,00₺
   TAMEMEN AHŞAP MDF MALZEMEN ÜRETİLMİŞTİR. BEYAZ LAKE BOYALI BİR ÜRÜNDÜR.  ÜSTÜNDE KIRILMAZ FÜME TEMPERLİ CAM VARDIR. ÜRÜN ÖLÇÜLERİ : Uzunluk : 170 cm. Genişlik : 75 cm , Yükseklik : 43 cm ..
  4.250,00₺
   EVİNİZDE FONKSİYONEL OLARAK KULLANABİLECEĞNİZ BİR TASARIMA SAHİPTİR. SOFRA , MASA VE ÇALIŞMA MASASI OLABİLME ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. ÜRÜN KURULU OLARAK GELECEKTİR, SADECE AYAKLAR MONTE EDİLMESİ GEREKLİDİR VE ÇOK BASİTTİR ÜRÜNÜMÜ..
  2.600,00₺
   EVİNİZDE FONKSİYONEL OLARAK KULLANABİLECEĞNİZ BİR TASARIMA SAHİPTİR. SOFRA , MASA VE ÇALIŞMA MASASI OLABİLME ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. ÜRÜN KURULU OLARAK GELECEKTİR, SADECE AYAKLAR MONTE EDİLMESİ GEREKLİDİR VE ÇOK BASİTTİR ÜRÜNÜMÜ..
  2.600,00₺
   Ahşap Ceviz Kaplama ve Beyaz Yüzey Renkleri. Üst Yüzeyin Alt Kısım Kenarları Desenlidir. Açılıp Masa Olarak Kullanılabilir. Ahşap Masif Ayaklar. Ayarlanabilir Yükseklik. Şık ve Dekoratif Bir Ürün. E1 Klaite Standartlarında &Uum..
  3.250,00₺
  Ürgüp orta sehpaÜrünün özeliikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Modern ve şık tasarıma sahiptir.Ürünün ölçü..
  1.578,00₺
  SEHPAMIZ PASLANMAZ NİKEL KAPLAMA BİR ÜRÜNDÜR.SEHPAMIZ NİKEL ATMASI YAPMAZ.ŞIK KALİTELİ BİR ÜRÜNDÜR.ZİGONLAR FİYATA DAHİL DEĞİLDİR...
  Fiyat Sorunuz
  1-       SEHPAMIZ TAMAMI İLE 8 KAT, 1.KALİTE 18 MM KAYIN KONTRADAN ÜRETİLMİŞTİR. ÖN AYAKLARI  AT AYAĞI GÖRÜNÜMÜNDEDİR2-       TEKERLEKLER 1.KALİTE 30 MM KAYIN KONTRADAN CNC İŞLEMELİ OLARAK ÜRETİLMİŞTİ..
  Fiyat Sorunuz
  1-       SEHPAMIZIN TAMAMI CEVİZ AĞACINDAN ÜRETİLMİŞTİR. ÖN AYAKLAR AT AYAĞI GÖRÜNÜMÜNDEDİR.2-       TEKERLEKLER %100 1.KALİTE CNC İŞLEMELİ KALINLAŞTIRILMIŞ MDF İLE ÜRETİLMİŞTİR.3-    &..
  Fiyat Sorunuz
  1-       SEHPAMIZ TAMAMI İLE 1.KALİTE 18 MM MDF ÜZERİNE ÇAM KAPLAMALI ÜRÜNDEN YAKMA TEKNİĞİ UYGULANARAK ÜRETİLMİŞTİR. ÖN AYAKLARI TAMAMEN AĞAÇ VE AT AYAĞI GÖRÜNÜMÜNDEDİR.2-       TE..
  Fiyat Sorunuz
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 127 (11 Sayfa)