Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Orta Sehpa

           Orta sehpalar; oturma odaları veya salonlarda bazen sehpa bazen masa olarak kullandığımız dekoratif mobilya ürünleridir.      Orta Sehpalar özellikle geniş salonlarda tamamlayıcı dekoratif ürünlerdir. Evinizdeki diğer mobilyaları dikkate alarak orta sehpa seçiminizi yapmanızı öneririz.

            Modern orta sehpaderi orta sehpayuvarlak orta sehpaahşap orta sehpadekoratif orta sehpasalon orta sehpaoturma odası orta sehpatekerlekli orta sehpa gibi alternatifi olan cazibe sehpa olarak da adlandırılan küçük masa modelleri arasından en uygununu seçmek size kalıyor. 

             Orta sehpalar ofislerde de sıklıkla kullanılmaktadır. İşyerinize gelen konuklarınızla birliklte içeceğiniz bir çay veya kahvenin olmazsa olmazı bir orta sehpadır. Orta sehpalar aynı zamanda ofislerde gazete ve  dergilerin üzerine konduğu ortamınızı toparlayan  yan ürünlerdir.

             Son dönem de orta sehpalar da teknolojiye ayak uydurmuş ve fonksiyonelleşmiştir ve karşımıza Akıllı Sehpalar olarak çıkmışlardır. Akıllı Sehpalar açılıp yemek masası haline gelebilirler ve bu sayede bir konuğunuz geldiğinde anında yemek masası ihtiyacınızı giderirler. Akıllı Sehpa modelleri İnegölmobilya.com da odalarınıza, salonlarınıza yada ofislerinize farklı bir tarz katmak için hazır beklemektedir.

            Orta sehpa seçimi yaparken evinizin dekorasyonunu da göz önünde bulundurmanızı öneririz. Tv sehpasıkoltuk takımı ve duvar kağıdı gibi ayrıntılarla uyum içerisinde olacak orta sehpa alternatiflerini orta sehpa fiyatlarına göre listeleyebilirsiniz. Ev ve ofislerinize farklı bir hava katmak için birbirinden şık orta sehpa modelleri için İnegölmobilya.com orta sehpa kategorisine göz atmanız yeterli.

  Zuma metal ayaklı siyah camlı orta sehpametal profilden  uretilmektedirsiyah statik boyalıdırust tablalar siyah camdırşık ve modern bir tasarıma sahiptirÜrünün Ölcüleriuzunluk olarak 95cm genişlik olarak 60cm derinlik 35cm den oluşuyor..
  6.633,00₺
   Ahşap Elips Tasarım. Metal Ayaklar. Ceviz ve Beyaz Renk Seçenekleri. Modern ve Estetik. Kullanışlı...
  6.430,00₺
  Wood Ahşap Orta Sehpa MDF malzeme üzeri ahşap kaplamadır. Ayaklar ahşaptır. Üründe Ayaklar Demontedir. Kurulum Basittir. Müşteriye Aittir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt Güneş Işığından Koruyunuz. Sı..
  7.918,00₺
  3 katmandan oluşan bu sehpa kare şeklinde olup tamamen kayın ağacından yapılmıştır.Ahşap kaplamalı MDF malzeme kullanılmıştır.Çember şeklinde dönmesini sağlayan mekanizmalar kullanılarak yüzeyler arasındaki hareket ile sehpaya işlevsellik kazandırılmıştır.Ürün tamamen..
  20.621,00₺
  Storm metal orta sehpaantirasit gri boyalı ahşaptır.ayakları metaldirmodern ve şık bir üründürÜrün ölçüleriGenişlik 90 cmderinlik 90 cmyükseklik 41 cm..
  13.772,00₺
  1 Adet Orta 4 Adet Yan Sehpadan Oluşmaktadır.Üst Tabla Kırılmaz Temperli  Siyah Camdır.Ayaklar Metal olup Gold Kaplamadır.Şık ve Estetik Bir Sehpa Takımıdır.Orta Sehpa Ürün Ölçüleri: 92 X 92X 45Alt Sehpa üst ölçüsü 43 cmBu ürü..
  13.197,00₺
  1 Adet Orta 4 Adet Yan Sehpadan Oluşmaktadır.Üst Tabla Füme Aynadır Veya Siyah Cam Seçeneği vardır.Ayaklar Metal olup Crom Kaplamadır.Şık ve Estetik Bir Sehpa Takımıdır.Orta Sehpa Ürün Ölçüleri: 92 X 92X 45Alt Sehpa üst ölçüsü 43..
  11.844,00₺
  1 Adet Orta 4 Adet Yan Sehpadan Oluşmaktadır.Üst Tabla Füme Aynadır Veya Siyah Cam Seçeneği vardır.Ayaklar Metal Siyah Statik Fırın Boyalıdır.Şık ve Estetik Bir Sehpa Takımıdır.Orta Sehpa Ürün Ölçüleri: 92 X 92X 45Alt Sehpa üst ölç&uu..
  11.506,00₺
   Metal Gövde. Ceviz Renk Ve Mermer Desen Yüzeyler. Metal Gövdede Siyah Ve Altın Renk Seçenekleri.  E1 Kalite standartlarında Üretim.  Şık Ve Estetik. Modern ve kullanışlı...
  8.459,00₺
   Metal Gövde. Ceviz Renk Ve Mermer Desen Yüzeyler. Metal Gövdede Siyah Ve Altın Renk Seçenekleri.  E1 Kalite standartlarında Üretim.  Şık Ve Estetik. Modern ve kullanışlı...
  7.986,00₺
  Roma Metal Gold Kaplama Bronz Aynalı Orta SehpaÜst Ve Alt Tabla Kırılmaz Bronz AynadırAyaklar Metal olup Gold Kaplamadır.Şık ve Estetik Bir Sehpa Takımıdır.Orta Sehpa Ürün Ölçüleri: 88 X 88 X 47Alt Küçük Basamak Yükseklik 43 cmBu ürün&u..
  11.844,00₺
  Roma Metal Crom Kaplama Füme Aynalı Orta SehpaÜst Tabla Kırılmaz Füme AynadırAyaklar Metal olup Crom Kaplamadır.Şık ve Estetik Bir Sehpa Takımıdır.Orta Sehpa Ürün Ölçüleri: 88 X 88 X 47Alt Küçük Basamak Yükseklik 43 cmBu ürün&..
  12.859,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 95 (8 Sayfa)