Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Yan Sehpa

       Yaşam alanlarımıza, oturma odalarımıza ve salonlarımıza ferahlık ve şıklık katan yan sehpalar aynı zamanda işlevsellikleri ile de ön plana çıkmaktadırlar. Ortamdaki dağınık görüntüyü toparlamanız da size yardımcı olabilecek yan sehpalar evinizdeki küçük detayları ve süs eşyalarınızı da bir arada tutarak odanızda geniş alanlar oluşturmanıza fırsat verir. Yan sehpalar kullanışlı olmalarının yanı sıra aynı zamanda dekoratif ve tamamlayıcı özellikleri ile de tercih sebebidir. 

         Televizyon karşısında koltuğunuza oturup bir film veya program izlerken çerezlerinizi, çayınızı, kahvenizi koyabileceğiniz 

  koltuk yanı sehpalar size ve konuklarınıza keyifli anlar yaşatır. Yan sehpa modellerinin bir başka özelliği de evimize aldığımız

  günlük gazete ve dergileri dekoratif bir şekilde muhafaza edebilmesidir. Bunun yanı sıra süs eşyalarına da mükemmel bir şekilde ev sahipliği yapabilir yan sehpalar. 

         Gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte çok çeşitli model ve tasarımlarda üretilen yan sehpalar arasından sizler için en kaliteli ve en hesaplılarını sizler için sitemizde listeledik. Bunlar arasından evinize uygun olanlarını seçip sorunsuz ve garantili bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Unutmayın  İnegöl mobilyası inegöl mobilya .com   dan alınır.
  Plak çalar siyah boyalı yan sehpa evinizde nostajiyi yaşayınÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Eski pilak calabilir özeliği vardırAyakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması ger..
  13.375,00₺
  Plak çalar  eskitme pastel boyalı yan sehpaevinizde nostajiyi yaşayınÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Eski pilak calabilir özeliği vardırAyakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takı..
  14.713,00₺
  Plak çalar  eskitme pastel boyalı yan sehpaevinizde nostajiyi yaşayınÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Eski pilak calabilir özeliği vardırAyakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takı..
  13.375,00₺
  Plak Çalar Doğal Ceviz Ahşap  boyalı yan sehpaevinizde nostajiyi yaşayınÜrünün özelikleri:Ürün ahşap Ceviz KaplamalıEski plak calabilir özeliği vardırAyakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir..
  13.375,00₺
   Ürünün Üstünde Bronz Kırılmaz Ayna Kullanılmıştır.Ürünün iskeletinde metal malzeme kullanılmıştır.Crom Kaplama Metalden Üretimiştir. İsteğe Göre Altın Rengide mevcuttur.Ürün Resimde Görüldüğü gibi 3 par&c..
  6.700,00₺
    Siyah Renk Metal Gövde ve Ayaklar.  Ceviz Renk Yüzey.  Geometrik Tasarım.  E1 Kalite standartlarında Üretim.  Şık Ve Estetik.  Modern ve kullanışlı...
  6.430,00₺
   Farklı Tarzı ve Modeliyle Hoşlanacağınız Bir Ürün. Tamamen Ahşap. Ceviz Renk Kaplamadır. Yuvarlak Tasarım. Şık ve Estetik. E1 Kalite Standartlarında Üretim...
  2.017,00₺
  Hawai eskitme pastel boyalı yan sehpaÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Ürünün ölçüleri:En 43 cm di..
  8.507,00₺
  Eskitme Sarı Boyalı Plak Çalar Yan Sehpaevinizde nostajiyi yaşayınÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Eski pilak calabilir özeliği vardırAyakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması ge..
  13.375,00₺
  C Servis Ceviz Kaplama Yan Sehpa   Ürün Özellikleri 1 Adet  sehpadan oluşmaktadır.Üst/Alt:18mm Yerli Ceviz Kaplamalı MDF Cnc Kesim-İşleme Ceviz Boyama/Ayak:25mm Yerli Ceviz Kaplamalı MDF Cnc Kesim-İşleme Ceviz Boyama Ürünün alt tabla kısmın..
  1.557,00₺
  Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)