Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Bench

  inegolmobilya koleksiyonunda yer verdiği bank ve benchler için ergonomik oturma ve diz mesafesine sahip olmasına dikkat eder, yerden yüksekliği konusunda yeterli mesafe sağlayan benchlerin insan omurgasını korumasına olan katkısı sayesinde bu ürünler kişiyi da daha çok dinlendiren ve dinç tutan ürünler arasında yer almaktadır.

  Bench Modelleri

  Benchler banklara oranla daha estetik görünüme önem veren, hem indoor hem de outdoor olarak tercih edilebilen ürünlerdir. Bench modelleri, tasarımları gereği banklar gibi sırt desteğine sahip olmamaları nedeniyle kolay saklanabilir olmaları ve yer değiştirmelerinin kolay olması, benchlerin ev içerisinde daha çok kullanılmasını sağlamaktadır. Bench modelleri son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ev dekorasyonu modelleri arasında yer almaktadırlar.

       Tornalı Bench (Kapitoneli)İskelet Tamamen Ahşaptır.İskelette Beyaz ve Ceviz Renk Seçenekleri Vardır.Kumaş Renk Seçimi İsteklerinizi Müşteri Temsilcinize Bildirebilirsiniz.Oturum Rahat ve Konforludur.Oturumda 30 Dns Soft Sünger Kullanılmaktadır.Kapitone İş&..
  2.698,00₺
       Tornalı Bench (Düz)İskelet Tamamen Ahşaptır.İskelette Beyaz ve Ceviz Renk Seçenekleri Vardır.Kumaş Renk Seçimi İsteklerinizi Müşteri Temsilcinize Bildirebilirsiniz.Oturum Rahat ve Konforludur.Oturumda 30 Dns Soft Sünger Kullanılmaktadır...
  2.611,00₺
  Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)