Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Koltuk Takımları

      Değişik kombinasyonlarda satışa sunulan koltuklar ile oluşan koltuk takımlarından siz de evinize en uygun olanı seçebilir ve yaşam alanlarınız için ideal çözümler oluşturabilirsiniz. Genel olarak iki adet üçlü ve iki adet  tekli koltuk ile oluşturulan koltuk takımlarında istediğiniz değişikliği yapabilir; isterseniz 2 adet 3 lü 1 adet tekli koltuk, isterseniz 1 adet 3 lü 2 adet tekli (berjer) koltuk seçimlerini yapabilirsiniz. 

        Birçok farklı renk ve model alternatifinin bulunduğu inegölmobilya.com da istediğiniz koltuk modelini bulmanız hiç de zor değil. Zevkinize uygun bir koltuk takımı modelini mutlaka bulabileceğiniz inegölmobilya.com da koltuk fiyatları da bütçenizi yormaz. Koltuk takımlarında en çok aranan özelliklerden bir tanesi de eşyaların saklanabileceği bir bölmenin olmasıdır. Bu özellik sayesinde evlerimizdeki yer kaplayan fazla eşyalarımızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilir ve istediğimiz zaman da kullanabiliriz. Ayrıca en çok istenilen bir diğer özellikte koltuklarda yatak olabilme (çekyat) özelliğidir. Misafir ağırlamakta fazlasıyla yardımını gördüğümüz bu özellik sayesinde modern zamanların en rahat ve konforlu ortamlarını oluşturabiliyoruz. 

         Koltuk takımı seçimi yaparken oturma odamız veya salonumuzun dekorunu da unutmamamız gerekiyor. Ortamda bulunan diğer eşyalar ve duvar renkleriyle birlikte koltuk takımımız bir bütünlük oluşturmalı ve toplu halde göze hoş gelmelidir. Salonunuzda bulunan yemek masası veya orta sehpa ile koltuklarınızın uyumlu bir görüntüde olmasını öneririz. Birbiri ile uyumlu ve görsel şovlar sunan yüzlerce mobilya ürününü inegölmobilya.com da bulabilir ve gönül rahatlığı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Vereceğiniz sipariş inegölmobilya.com güvencesi ile en kısa sürede üretilerek ve güvenli bir şekilde teslimat yapılacaktır.


  Yatak Olabilen Köşe Koltuk Kanepe Çift Kişilik Yatakİç yatak ölçüsü 140 x 190 cm Koltuk dıştan dışa ölçüsü 280 cm x 160 cm dir.İkili koltuk şeklindedir, katlanır yatak olabilme özelliği olan yataklı kanepeÜrün i&ccedi..
  48.116,00₺
  Wood Koltuk Takımıİskeleti 1. sınıf gürgen ağacından yapılmıştır.Ürün içeriği 2 adet 3 lü koltuk 1 adet berjerden oluşmaktadır.Kol detayları papeldir.Kumaş türü nubuk veya pamuklu keten olarak 2 seçenek vardır. Kumaşı silinebilir özelliktedir.32 Dns s..
  48.300,00₺
  Wood Koltuk Takımıİskeleti 1. sınıf gürgen ağacından yapılmıştır. Ürün içeriği 2 adet 3 lü koltuk 1 adet berjerden oluşmaktadır.Kol detayları papeldir.Kumaş türü nubuk veya pamuklu keten olarak 2 seçenek vardır. Kumaşı silinebilir özelliktedir.32..
  49.088,00₺
               Tuğra Avangard Koltuk TakımıKoltuk Takımımız 2 Adet Üçlü Koltuk, 2 Adet Berjer ve 1 Adet Orta Sehpadan Oluşmaktadır.  Takımda Kullanılan Kumaş İthal Silinebilir Kumaştır. Koltuk Takımımızın İskeleti Fırınlanmış Gürg..
  110.665,00₺
  Trend Koltuk Takım İçeriği 2 adet Üçlü koltuk, 2 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır.Döşeme Kumaşları Silinebilir İthal bayb beys  Kumaşlardır.Kumaşlar SilinebilirdirRenk Kombinasyonları ile İlgili İsteklerinizi Secenek kısmından yapabilirsinizDöşeme Sünger..
  51.430,00₺
  MODÜL ÖLÇÜLERİ:Üçlü Kanepe: Genişlik: 237 cm Derinlik: 93 cm Yükseklik: 80 cmBerjer: Genişlik: 83 cm Derinlik:70 cm Yükseklik: 103 cm TEKNİK ÖZELLİKLER:Takım İçeriği: 1 adet Kanepe 1 adet tekli berjerden ..
  25.135,00₺
  MODÜL ÖLÇÜLERİ:Üçlü Kanepe: Genişlik:230 cm Derinlik:63 cm Yükseklik: 90 cmTekli Berjer: Genişlik: 80 cm Derinlik: 60 cm Yükseklik: 80 cm dir.TEKNİK ÖZELLİKLER:Takım İçeriği: 2 adet Kanepe 1 adet tekli berjerden oluşmaktadır. (3+..
  35.580,00₺
  Ürün içeriği 1 adet 3 lü koltuk ve 3 top yastıktır.Kumaşımız Teddy kumaşıdır. Temizlenebilir özelliktedir, nemli bez ile silinebilir.Kartelamızdan diledğiniz rengi seçip bizlere belirtebilirsiniz. Dilediğiniz farklı kumaş türleri ile de hazırlayabiliriz.İskelet..
  17.000,00₺ 15.300,00₺
    Tango Koltuk Takımı  2 Ad. Üçlü 1 Ad. Tekli Koltuktan Oluşmaktadır. Oturum Kısmında 28 dns Sünger Kullanılmıştır. Rahat Bir Oturumu Vardır. İskelet Tamamen Ahşap Olup Fırınlanmış Gürgendir. Sandıksızdır. Çek-Yat &O..
  48.979,00₺
  STİLL KOLTUK TAKIMISTİLL KOLTUK TAKIMI İçeriği 2 adet Üçlü koltuk, 1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. İthal Kaliteli Babyface kumaş Kullanılmaktadır. Takımda 1 Adet Berjer Bulunmaktadır İlave Berjer Almak İsterseniz Parçalı Al Seçeneğini k..
  50.828,00₺
              Siyah İnci Koltuk Takımı (3+3+1) Siyah İnci Koltuk Takımı İçeriği; 2 adet Üçlü koltuk,1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. Üçlü Koltuklar Tek Kişilik Yatak Olabilir. Sandıklı Değildir. 3..
  44.198,00₺
               Şehzade Avangard Koltuk Takımı Koltuk Takımımız 2 Adet Üçlü Koltuk, 2 Adet Berjer ve 1 Adet Orta Sehpadan Oluşmaktadır.Takımda Kullanılan Kumaş İthal Silinebilir Kumaştır.Koltuk Takımımızın İskeleti Fırınlanmış Gürgen Ağacınd..
  158.633,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 67 (6 Sayfa)