Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Zigon Sehpa

         İç içe geçebilen sehpalara genel olarak Zigon Sehpa denir. İç içe geçe bildiklerinden dolayı zigon sehpalar bulundukları ortamda çok fazla yer kaplamazlar ve kullanılmadıkları durumlarda bulundukları ortama dekoratif bir görüntü katar. Bu fonksiyonelliğinden dolayı Zigon Sehpalar kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilirler.

          Misafirlerimizi ağırladığımız zamanlarda son derece yardımcımız olan Sehpa Takımları sunumlarımız için olmazsa olmazlardandır. Zigon Sehpalar (diğer adıyla servis sehpaları) ise kalabalık misafirlerde adeta kurtarıcımız oluyorlar. Üçlü ve dörtlü zigon sehpa modelleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olan bir tanesini kolaylıkla inegölmobilya.com da bulabilirsiniz. Sitemizde sunulan zigon sehpa ürünleri İnegöl de üretilen en kaliteli sehpalardan dır.

          Zigon sehpa modelleri arasından seçiminizi yaparken renk ve tarz açısından ortamınızla ve diğer mobilyalarınızla uyum içinde olmasına dikkat etmenizi öneririz.  inegölmobilya.com da zigon sehpa kategorisinde eviniz için ideal sehpa takımı mutlaka var. Tek yapmanız gereken en şık ve kullanışlı zigon sehpa modelini seçmek.

      Çanta zigon sehpa ve katlanabilir zigon sehpa modelleri arasından da eviniz için en uygun zigon sehpayı seçebilirsiniz. Daha çok metrekare olarak küçük odalar için ideal olan katlandığında çantayı andıran zigon takımları adeta kurtarıcınız olacak. Oda ve salon tasarımınızda daha modern bir dokunuş yaratmak için zigon sehpa takımları inegölmobilya.com da


  Zuma metal ayaklı siyah camlı 3lü zigon sehpametal profilden  uretilmektedirsiyah statik boyalıdırust tablalar siyah camdırşık ve modern bir tasarıma sahiptirÜrünün Ölcüleribüyük boy= Genişlik 60 cm derinlik 40 cm yükseklik 65 cm dir.orta   ..
  2.450,00₺ 2.175,00₺
  Ürün Çapraz Metal  Ayak ŞeklindedirGold , Crom Veya Siyah Boyalıdır.Üstler :  Kırılmaz temperli cam Veya Mermer Desenli Mdf Malzemedir.  ..
  3.062,00₺ 1.944,00₺
  Venedik Metal Siyah Zigon Sehpa 3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmında Mermer desenli Mdf bulunmaktadır. Ayaklar metal profil üzeri elektrostatik fırın siyah rengi boya ile boyanmıştır.Ürün Boyutları(Üst Sehpa):45*55*60 cmÜrü..
  1.619,00₺
  Venedik Metal Siyah Aynalı Zigon Sehpa3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmında Füme Ayna bulunmaktadır. Ayaklar metal profil üzeri elektrostatik fırın siyah rengi boya ile boyanmıştır.Ürün Boyutları(Üst Sehpa):45*55*60 cmÜrün k..
  1.619,00₺
  Venedik Metal Krom  Zigon Sehpa  3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmında ayna bulunmaktadır.Ayaklar metal profil üzeri krom boyadır.Ürün Boyutları(Üst Sehpa):45*55*60 cmÜrün kurulu olarak gönderilmektedir.Mobilyalarınızı nemli..
  1.919,00₺
  Venedik Zigon Sehpa3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmı Mdf den yapılmıştır.Ayaklar metal profil üzeri krom boyadır.Ürün Boyutları(Üst Sehpa):45*55*60 cmÜrün kurulu olarak gönderilmektedir.Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebi..
  1.919,00₺
  Venedik Metal Gold Zigon Sehpa     3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmında Ayna bulunmaktadır. Ayaklar metal profil üzeri elektrostatik fırın gold(antik) rengi boya ile boyanmıştır.Ürün Boyutları(Üst Sehpa):45*55*60 cmÜrü..
  1.619,00₺
  Venedik Metal  Gold  Mermer Desenli Mdf'li Zigon SehpaÜrün Özellikleri3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmında Mermer desenli Mdf bulunmaktadır. Ayaklar metal profil üzeri elektrostatik fırın gold(antik) rengi boya ile boyanmıştır.&U..
  1.739,00₺
  Venedik Siyah Zigon Sehpa3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmında Mermer desenli Mdf bulunmaktadır. Ayaklar metal profil üzeri elektrostatik fırın siyah rengi boya ile boyanmıştır.Ürün Boyutları(Üst Sehpa):45*55*60 cmÜrün kurulu ola..
  1.619,00₺
  Torna Doğal  Ahşap Zigon Sehpa Tamemen Doğal Ahşaptan Üretilmiştir, Ayakları Torna Ceviz Boyalı ayaktır.1. Parça  : Genişlik : 75 cm  , Derinlik : 40 cm , Yükseklik : 54 cm2. Parça  : Genişlik : 65 mm , Derinlik..
  6.237,00₺ 4.198,00₺
   Ahşap MDF. Lake Boya Farklı Renk Seçenekleri. 3 Adet Sehpadan Oluşmaktadır. Modern ve Şık Bir Üründür. E1 Kalite Standartında Malzeme ve İşçilik...
  1.844,00₺ 1.144,00₺
   Modern Tasarım. Metal Gövde ve Ayaklar. Şık ve Estetik Görünüm. E1 Kalite Standartlarında Üretim. Metal Kısım Siyah ve Sarı Statik Boya...
  2.789,00₺ 1.808,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 69 (6 Sayfa)