Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Oturma Odaları

        Bir evin en önemli yeri kuşkusuz oturma odasıdır. Oturma odanızın daha yaşanılır bir alana dönüşmesini istemekte en doğal hakkınız. Oturma odanızın daha mükemmel ve konforlu olmasını sağlamak için inegölmobilya.com da bulunan birbirinden şık ve kaliteli oturma odası mobilyalarından istediğinizi seçebilirsiniz ve bir tıkla kapınızın önüne getirtebilirsiniz.

        Birbirinden şık, kullanışlı ve konforlu modelleri bulunan oturma grubu ürünleri arasından oturma odanız için en uygun ve kullanışlı olan mobilya alternatiflerine istediğiniz her an ulaşabilir ve evinizi en güzel şekilde dekore edebilirsiniz. Evinizde ki konforu ve şıklığı sizin kadar düşünen inegölmobilya.com da her tarza uygun mobilya modellerini bulmak çok kolay. Modern, spor ve klasik oturma grupları arasından kişisel zevkinize ve tarzınıza uygun modelleri seçmek sizin elinizde. En uygun fiyatlarla ve onlarca farklı modelleriyle oturma grubu mobilyaları inegölmobilya.com da sizleri bekliyor. 

          Oturma odalarımızı mükemmelleştirmeye karar verdiysek öncelikle seçeceğimiz mobilya ve diğer eşyaların birbiri ile uyumlu olmasına dikkat etmeliyiz. Oturma grubunu klasik seçmişsek konsol ve sehpa konbinini de bu kategoride seçmeye dikkat etmeliyiz. Diğer yandan seçtiğimiz tarza uygun ufak nesnelerle de odamızın dekorasyonuna katkıda bulunabiliriz.

           Oturma odalarımızın en önemli mobilyası elbette koltuk takımlarıdır.  Oturma odalarımızın baş tacı olan koltuk takımlarının kaliteli, rahat ve konforlu olması gerekmektedir. Unutmamak gerekir ki yılda bir kaç defa koltuk takımı değiştiremeyiz. Bu sebeple aldığımız ürünü dikkatli seçmekte fayda vardır. İnegöl ün en kaliteli koltuk takımlarını inegölmobilya.com dan alabilirsiniz. Türkiye'nin bütün il ve ilçe merkezlerine ücretsiz gönderilen koltuk takımları nakliye esnasında hasar görmemesi için profesyonel bir şekilde ambalaj yapılmaktadır. Alacağınız ürünün güvenli bir şekilde size ulaşması için bütün detaylar inegölmobilya.com tarafından düşünülmüş ve uygulanmaktadır.

            Salonlarınızı ve oturma odalarınızı yeniden dekore etmek istiyorsanız veya yeni bir yuva kuruyorsanız tek yapmanız gereken tek şey www.inegolmobilya.com web sitemizi ziyaret edip beğendiğiniz ürün için sipariş talebi oluşturmaktır. Oluşturduğunuz siparişler en kısa sürede ve güvenli bir şekilde adresinize ulaşacaktır.  Siyah İnci Koltuk Takımı Siyah İnci Koltuk Takımı
  Yeni Ürün Çok Satanlar
  Siyah İnci Koltuk Takımı İçeriği;1 adet Üçlü koltuk, Zümrüt YeşiliDüz Kapitonesiz ..
  6.385,00₺
  Papatya Köşe Koltuk Takımı 3+3+1 Papatya Köşe Koltuk Takımı 3+3+1
  Yeni Ürün
  Papatya Köşe Koltuk Takımı 3+3+1 Papatya Köşe Koltuk Takımı İçeriği 1adet Üçlü koltuk, 1 adet L köşe Parçadan , 1 Adet Berjerden oluşmaktadır. İthal Kaliteli Kumaş Kullanılmaktadır.. Ayaklar Ahşaptır İskelet Tamamen Ahşap olup G&..
  15.000,00₺ 13.500,00₺
  Modalisa Koltuk Takımı 3+3+1 Modalisa Koltuk Takımı 3+3+1
  Yeni Ürün
   Modalisa Koltuk Takımı İçeriği; 2 adet Üçlü koltuk, 1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. Sandıklı Değildir. Kumaşlar 1. Kalite İthal KETEN Kumaşlardır.  Kumaşlar Silinebilir Özelliktedir. Koltuk Takımımızda Ayaklar Ahşap Malzamedir.&n..
  13.900,00₺ 12.070,00₺
  İstanbul Köşe Koltuk Takımı İstanbul Köşe Koltuk Takımı
  Yeni Ürün
  İstanbul Köşe Koltuk TakımıKumaşlar Silinebilirdir.Renk Kombinasyonları ile İlgili İsteklerinizi Metin Alanına Not EdebilirsinizAyaklar metal crom Kaplamadır.İskelette Gürgen Ağacı Kullanılmıştır.Teslimat Bina Dış Kapı Teslimi Şeklindedir.Daireye Sevkiyat Müşteriye Aittir...
  14.750,00₺ 13.360,00₺
  Platin Köşe Koltuk Takımı Platin Köşe Koltuk Takımı
  Yeni Ürün
  Platin Köşe Koltuk Takımı Genişliği : 325x230Yüksekliği : 80 cm.Derinliği : 100 cm.Kumaşlar Silinebilirdir.Renk Kombinasyonları ile İlgili İsteklerinizi Metin Alanına Not EdebilirsinizAyaklar gold Kaplamadır.İskelette Gürgen Ağacı Kullanılmıştır.Teslimat Bina Dış Kapı Teslimi Şek..
  14.750,00₺ 13.900,00₺
  Milano Koltuk Takımı 3+3+1 Milano Koltuk Takımı 3+3+1
  Yeni Ürün
  Milano Koltuk Takımı 3+3+1 Milano Koltuk Takımı İçeriği 2 adet Üçlü koltuk, 1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. İthal Kaliteli Kumaş Kullanılmaktadır. Kumaş renk tercihi yapmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Takımda 1 Adet Berjer Bulunmakta..
  15.750,00₺ 12.900,00₺
  Onurdesign Cros Relax Koltuk Köşe Takımı Onurdesign Cros Relax Koltuk Köşe Takımı
  Yeni Ürün
  ÖZELLİKİskelet ve Sünger Malzemesi1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacından  üretilmiştir. 35 dansite sünger kullanılmıştır.Ayak malzemesi  Metaldir. Kumaş İçeriği Keten Kumaş Kullanılmıştır.Kumaş RengiTakımda renk değişikliği yapılmaktadır. Ekstra bedel ka..
  12.200,00₺ 13.570,00₺
  Fonksiyonel Köşe Koltuk Takımı Fonksiyonel Köşe Koltuk Takımı
  Yeni Ürün
  ÖZELLİKTakım İçeriği2 Adet 3Lü Koltuk Köşe Olabilirİskelet ve Sünger Malzemesi1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacından ve mdf malzemeden üretilmiştir. 35 dansite sünger kullanılmıştır.Ayak MekanizmasıAyak malzemesi  ahşap Kumaş İçeriğiKeten Kum..
  8.900,00₺ 8.350,00₺
  Onurdesign Bentley Kapitonel, Kılıç Ayaklı Köşe Takımı Onurdesign Bentley Kapitonel, Kılıç Ayaklı Köşe Takımı
  Yeni Ürün
  315 x 245 cm ebatlardaKapitone işçilikMetal ayaklıFarklı renk seçenekleriSilinebilir kumaşYüksek ayaklıGürgen iskelet..
  12.500,00₺ 12.075,00₺
  Onurdesign Aston Köşe Koltuk Takımı Onurdesign Aston Köşe Koltuk Takımı
  Yeni Ürün
  Onurdesign Aston Köşe Koltuk Takımı Genişliği : 325x230 Yüksekliği : 80 cm.Derinliği : 100 cm.Kumaşlar Silinebilirdir.Renk Kombinasyonları ile İlgili İsteklerinizi Metin Alanına Not EdebilirsinizAyaklar Metal crom Kaplamadır.İskelette Gürgen Ağacı Kullanılmıştır.Teslimat Bina Dış..
  15.900,00₺ 14.750,00₺
  Onurdesign Mono  M Köşe Takımı Onurdesign Mono  M Köşe Takımı
  Yeni Ürün
  Onurdesign Mono  S Köşe TakımıKumaşlar Silinebilirdir.M Köşe Takımı :  230x310Renk Kombinasyonları ile İlgili İsteklerinizi Metin Alanına Not EdebilirsinizAyaklar Metal Gold Kaplamadır.İskelette Gürgen Ağacı Kullanılmıştır.Teslimat Bina Dış Kapı Teslimi Şeklindedir.Daireye S..
  18.000,00₺ 14.900,00₺
  Onurdesign Mono S Köşe Takımı  Onurdesign Mono S Köşe Takımı 
  Yeni Ürün
  Onurdesign Mono  S Köşe TakımıKumaşlar Silinebilirdir.S Köşe Takımı :  230x230Renk Kombinasyonları ile İlgili İsteklerinizi Metin Alanına Not EdebilirsinizAyaklar Metal Gold Kaplamadır.İskelette Gürgen Ağacı Kullanılmıştır.Teslimat Bina Dış Kapı Teslimi Şeklindedir.Daireye S..
  14.500,00₺ 13.900,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 149 (13 Sayfa)