Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Koltuk Takımları

      Değişik kombinasyonlarda satışa sunulan koltuklar ile oluşan koltuk takımlarından siz de evinize en uygun olanı seçebilir ve yaşam alanlarınız için ideal çözümler oluşturabilirsiniz. Genel olarak iki adet üçlü ve iki adet  tekli koltuk ile oluşturulan koltuk takımlarında istediğiniz değişikliği yapabilir; isterseniz 2 adet 3 lü 1 adet tekli koltuk, isterseniz 1 adet 3 lü 2 adet tekli (berjer) koltuk seçimlerini yapabilirsiniz. 

        Birçok farklı renk ve model alternatifinin bulunduğu inegölmobilya.com da istediğiniz koltuk modelini bulmanız hiç de zor değil. Zevkinize uygun bir koltuk takımı modelini mutlaka bulabileceğiniz inegölmobilya.com da koltuk fiyatları da bütçenizi yormaz. Koltuk takımlarında en çok aranan özelliklerden bir tanesi de eşyaların saklanabileceği bir bölmenin olmasıdır. Bu özellik sayesinde evlerimizdeki yer kaplayan fazla eşyalarımızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilir ve istediğimiz zaman da kullanabiliriz. Ayrıca en çok istenilen bir diğer özellikte koltuklarda yatak olabilme (çekyat) özelliğidir. Misafir ağırlamakta fazlasıyla yardımını gördüğümüz bu özellik sayesinde modern zamanların en rahat ve konforlu ortamlarını oluşturabiliyoruz. 

         Koltuk takımı seçimi yaparken oturma odamız veya salonumuzun dekorunu da unutmamamız gerekiyor. Ortamda bulunan diğer eşyalar ve duvar renkleriyle birlikte koltuk takımımız bir bütünlük oluşturmalı ve toplu halde göze hoş gelmelidir. Salonunuzda bulunan yemek masası veya orta sehpa ile koltuklarınızın uyumlu bir görüntüde olmasını öneririz. Birbiri ile uyumlu ve görsel şovlar sunan yüzlerce mobilya ürününü inegölmobilya.com da bulabilir ve gönül rahatlığı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Vereceğiniz sipariş inegölmobilya.com güvencesi ile en kısa sürede üretilerek ve güvenli bir şekilde teslimat yapılacaktır.


  Onurdesign Urfa Köşe Takımı Onurdesign Urfa Köşe Takımı
  Yeni Ürün
  Onurdesign Urfa Köşe TakımıOnurdesign Urfa Köşe Takımı; 2 adet Üçlü koltuk, 1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. Üçlü Koltuklar Tek Kişilik Yatak Olabilir. Sandıklı Değildir. Kumaşlar Kadife Kumaşlardır.  Kumaşlar S..
  6.918,00₺
  Onurdesign Avanos Koltuk Takımı 3+3+1 Onurdesign Avanos Koltuk Takımı 3+3+1
  Yeni Ürün
  Onurdesign Avanos Koltuk Takımı 3+3+1Onurdesign Avanos Koltuk Takımı 3+3+1; 2 adet Üçlü koltuk, 1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. Üçlü Koltuklar Tek Kişilik Yatak Olabilir. Sandıklı Değildir. Kumaşlar Kadife Kumaşlardır.  ..
  9.787,00₺
  Onurdesign Ürgüp Köşe Koltuk Takımı Onurdesign Ürgüp Köşe Koltuk Takımı
  Yeni Ürün
  Onurdesign Ürgüp Köşe Koltuk Takımı 3+3+1 Onurdesign Ürgüp Köşe Koltuk Takımı 3+3+1; 2 adet Üçlü koltuk, 1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. Üçlü Koltuklar Tek Kişilik Yatak Olabilir. Sandıklı Değildir. K..
  9.450,00₺
  Onurdesign Ürgüp Koltuk Takımı 3 + 3 + 1 Onurdesign Ürgüp Koltuk Takımı 3 + 3 + 1
  Yeni Ürün
  Onurdesign Ürgüp Koltuk Takımı 3 + 3 + 1 Onurdesign Ürgüp Koltuk Takımı 3 + 3 + 1; 2 adet Üçlü koltuk, 1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. Üçlü Koltuklar Tek Kişilik Yatak Olabilir. Sandıklı Değildir. Kumaşlar Kadi..
  9.535,00₺
  Onurdesign Nişantaşı Koltuk Takımı 3+3+1 Onurdesign Nişantaşı Koltuk Takımı 3+3+1
  Yeni Ürün
  Onurdesign Nişantaşı Koltuk Takımı 3+3+1 Nişantaşı Koltuk Takımı İçeriği; 2 adet Üçlü koltuk, 1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. Üçlü Koltuklar Tek Kişilik Yatak Olabilir. Sandıklı Değildir. Kumaşlar Kadife Kumaşlardır.&n..
  10.590,00₺
  Onurdesign Anka Valer Koltuk Takımı  Onurdesign Anka Valer Koltuk Takımı 
  Yeni Ürün
   Onurdesign Anka Valer Koltuk Takımı Anka Koltuk Takımı İçeriği; 2 adet Üçlü koltuk, 1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. Üçlü Koltuklar Tek Kişilik Yatak Olabilir. Sandıklı Değildir. Kumaşlar 1. Kalite İthal JERRY Kumaşlar..
  14.500,00₺
  Ard Kapitoneli Metal Gold Ve Crom Kaplama Ayaklı Koltuk Takımı 3+3+1 Ard Kapitoneli Metal Gold Ve Crom Kaplama Ayaklı Koltuk Takımı 3+3+1
  Yeni Ürün
  ARD Koltuk Takımı 3+3+1 İçeriği 2 adet Üçlü koltuk olarak satıştadır Berjer Ekle seçeneğini  kullanabilirisiniz.Kumaşlar Silinebilirdir.Uzunluğu 225 cm, derinliği 89 cm,yüksekliği 79 cm'dir.İlave Berjer Almak İsterseniz Modül Ekle Se&c..
  11.499,00₺
  Onurdesign Star Koltuk Takımı 3+3+1 den oluşan ahşap kasalı 32 Dns Sünger Koltuk Takımı Onurdesign Star Koltuk Takımı 3+3+1 den oluşan ahşap kasalı 32 Dns Sünger Koltuk Takımı
  Yeni Ürün
  Takım İçeriği2 adet Üçlü ve 1 adet Berjer'den oluşmaktadır(3+3+1).İskelet MalzemesiFırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Türüİthal kumaş kullanılmıştır. Silinebilir kumaştır.Kumaş Bakımı Güçlü çekimli süp&uu..
  12.699,00₺
  Onurdesign Anka Koltuk Takımı 3+3+1 den oluşan Ahşap Kasalı 32 Dns Sünger Koltuk Takımı Onurdesign Anka Koltuk Takımı 3+3+1 den oluşan Ahşap Kasalı 32 Dns Sünger Koltuk Takımı
  Yeni Ürün
  Takım İçeriği2 adet Üçlü ve 1 adet Berjer'den oluşmaktadır(3+3+1).İskelet MalzemesiFırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş lizbon ve piton etrafı deri oturumları 5 24 dans ve 11 32 dans kuş tüyüdür.Kumaş Türüİthal kumaş kul..
  13.899,00₺
  Onurdesign Lucci Koltuk Takımı 3+3+1 den oluşan ahşap kasalı 32 Dns Sünger Koltuk Takımı Onurdesign Lucci Koltuk Takımı 3+3+1 den oluşan ahşap kasalı 32 Dns Sünger Koltuk Takımı
  Yeni Ürün Çok Satanlar Popüler Ürün
  Takım İçeriği 2 adet Üçlü ve 1 adet Berjer'den oluşmaktadır ( 3+3+1 ).İskelet Malzemesi Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Ayaklar Metaldir,Kumaş Türüİthal kumaş kullanılmıştır. Silinebilir kumaştır.Kumaş Bakımı Güçlü &cce..
  9.750,00₺
  Takım İçeriği2 adet 3`lü kanepe ve 1 adet berjerİskelet ÖzelliğiFırınlanmış gürgen ağacıKumaş ÖzelliğiKolay silinebilir kumaş kullanılmıştır.Sünger Özelliği32 dansite sünger Ayak ÖzelliğiAhşap malzemeBakımKumaş ve ahşap kısımları temizlemek i&ccedi..
  10.000,00₺
  Takım içeriği : 2 adet 3 lü kanepe 1 adet berjel iskelet özelliği : fırınlanmış gürgen ağacı kumaş özelliği: kolay silinebilir kumaş sünger özelliği: 32 dansite sünger ve üzerine elyaf ayak özelliği: ahşap ve metal olmak &u..
  9.500,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 84 (7 Sayfa)