Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Yemek Masaları

  Yemek Masaları mı bakmıştınız? Yemek masaları modelleri ve fiyatları uygun taksit seçenekleriyle güvenilir alışverişin adresi inegolmobilya.com'da!

  Zeytin ağacı şeffaf epoksi masa .Ürünlerimiz istenilen ölçü ve renklerde kişiye özel olarak tasarlanmaktadır ...
  Fiyat Sorunuz
         .   Modern ve Estetiktir. Tamamen Ahşap Malzeme Kullanılarak İmal Edilmiştir. Beyaz Lake Boyalıdır. Ayaklar Ahşap Torna ayaktır Sandalyeler Fiyata Dahil Değildir. Siparişinize Sandalye Al Seçeneğini Kullanarak Sandalye Ekleyebilirs..
  4.428,00₺
  Takım İçeriği 1 Adet Masa ve 4 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır. Mutfağınıza Doğallık Katacak Bir Ürün. Sandalye Oturumu Gayet Rahat ve Konforludur. Masa  Ayakları Siyah Statik Boyalı Metaldir. Ürünümüz Kaliteli ve Sağlamdır. E1 Kalite ..
  17.272,00₺
        Tornalı Kamel Yemek MasasıFiyat1 Adet Kamel Masa İçindirMasa İki Farklı Büyüklüktedir Seçim Yapabilirsiniz.Standart ve Orta Boy Masa Ebatları Ürün Ölçüleri Kısmında Vardır.Masa Beyaz Ve Ceviz Renklerdedir. İstediğiniz rengi..
  5.520,00₺
      Tornalı Kamel Masa Sandalye Seti-3      Takım İçeriği;1 Adet Tornalı Kamel Masa2 Adet Çapraz Sandalye1 Adet İkili Puf       Şeklindedir.Masa İki Farklı Büyüklüktedir Seçim Yapabilirsiniz.Standart ve Orta Boy Ma..
  17.272,00₺
     Tornalı Kamel Masa Sandalye Seti-2     Takım İçeriği;1 Adet Kamel Masa4 Adet Çapraz Renkli Sandalye        Şeklindedir.Masa İki Farklı Büyüklüktedir Seçim Yapabilirsiniz.Standart ve Orta Boy Masa Ebatları Ü..
  17.272,00₺
  Tornalı Kamel Masa Sandalye Seti-1   Takım İçeriği;1 Adet Kamel Masa2 Adet Kahveci Sandalye1 Adet İkili Puf      Şeklindedir.Masa İki Farklı Büyüklüktedir Seçim Yapabilirsiniz.Standart ve Orta Boy Masa Ebatları Ürün Ölçü..
  17.272,00₺
  Modern Açılabilir Metal Ahşap Masa  Masa aykalrı ve Mekanizması metal malzeden olup kalitelidir. Masa üst tablası ahşap ceviz 1. Kalite suntalamdan üretilmiştir. Açılabilme özelliği ile uzayıp 8-10 kişilik masa haline gelebilme fonksiyonu çok k..
  6.750,00₺
        Şehrazat Masa Sandalye Seti Takım İçeriği;Bir Adet Yemek Masası6 Adet Kolçaksız Sandalye2 Adet Kolçaklı SandalyeŞeklindedirGayet Şık ve Gösterişli Bir Takımdır.Şehrazat Koltuk Takımı İle Konsepttir.Kaliteli İşçilik ve Kaliteli Malzeme &..
  51.175,00₺
  Masa Tamamen Ahşap Mdf Kaplamalı Ceviz Boyalı Üst Tabladır.Ürün Ölçüler : 1600 X 800 X 720Ayaklar Metal Fırınlanmış Siyah Boyalı Çapraz Ayaktır.Sandalyeler Fiyata Dahil Değildir, Dilerseniz Seçenek Kısmından Sandalye İlave edebilirsiniz...
  6.250,00₺
  Pelin Avangard Yemek Masa Sandalye SetiTakım İçeriği;1 Adet Pelin Avangard Yemek Masası6 Adet Kolçaksız Sandalye (2 Tanesi Kolçaklı)2 Adet Kolçaklı SandalyeŞeklindedir.Pelin Avangard Yemek Masası Tamamen Ahşap tan Üretilmiştir.Kabarma ve Ahşap Oyma İşçili..
  61.094,00₺
         Nisan Yemek MasasıFiyat Sadece Masa Fiyatıdır. Fiyata Sandalyeler Dahil Değildir.Siparişinize Sandalye Eklemek İsterseniz Sandalye Sayısı Seçeneğini Kullanabilirsiniz.Son Derece Şık ve Gösterişli Bir Yemek Masasıdır.Üst Tabla Ceviz Kaplamalı 1. Sınıf ..
  6.153,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 42 (4 Sayfa)