Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-TV Üniteleri

                  Televizyon üniteleri salon yada oturma odası dekorasyonlarında önemli yer kaplar. Kullanışlı ve sadece televizyon koymak için kullanılmayan eşyalardır. İster duvara monte edip kullanabilir isterseniz de dolap özellikli olanları tercih edebilirsiniz. Fakat bu tercihleri yaparken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var.

  • Dikkat etmemiz gerekenlerden bir tanesi Tv Ünitesinin fonksiyonelliğidir. Aldığımız Tv Ünitesi sadece gösterişli olmamalı aynı zamanda ufak eşyalarımızı, dergilerimizi vs. muhafaza edebilceğimiz imkanlar sunmalı. Bunun yanın da çeşitli süs eşyalarımızı ve biblolarımızı yerleştirebileceğimiz bölmelere ve alanlara sahip olmalı.
  •  Bir diğer dikkat etmemiz gereken nokta da aldığımız Tv Ünitesi genişliğiyle bütün salonu veya odayı kaplamamalı ve aynı zamanda kapı girişlerini de kapatmamalıdır.
  • Eğer odanız da yada salonunuzda başka bir dolap yoksa alacağınız Tv Ünitesinin çekmeceli modellerden olması işinize yarayacaktır.
  • En önemli dikkat etmeniz gereken detaylardan birisi de aldığınız ürünün kalitesi ve sağlamlığıdır. Bu noktada İnegölmobilya.com dan alacağınız Tv Ünitelerinin kalitesini de sizlere garanti ediyoruz. İnegölmobilya.com olarak inegöl'de ki kalitesini ispatlamış mobilya üreticilerinin ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.
  • Salonumuzun büyüklüğüne göre de küçük dolaplı/raflı veya büyük dolaplı/raflı modeller seçmeliyiz.
  • Duvara monte edilen modeller seçmişsek montajın sağlam yapıldığından emin olmalıyız. Evimiz de çocuk varsa bu durum büyük önem teşkil eder.


         Mobilya konusunda markalaşmış olan İnegöl deki en kaliteli Tv Ünitelerini İnegölmobilya.com dan ister kredi kartı ile 12 taksite kadar, isterseniz de banka havalesi ile alabilirsiniz. İnegölmobilya.com da paranız güvence altındadır siz onaylayana kadar paranız satıcıya aktarılmaz. Keyifli ve mutlu alışverişler.


  Vega Ahşap Mdf Kaplamalı TV ÜnitesiÜrün  Ölçüleri:TV Alt Sehpası: Genişlik: 234 cm Derinlik: 50 cm Yükseklik: 54 cm dir.TV Sağ Blok: Genişlik: 35 cm  Derinlik: 24 cm Yükseklik: 101 cm dir.TV Sol Blok: Genişli..
  41.975,00₺
  Tesla TV ÜnitesiModern ve estetik görünüm.Ahşap mdf malzeme kullanılarak imal edilmiştir.TV ünitesi dışbudak rengidir.Ürün Görsellerinde Tesla TV ünitesi kullanılmıştır.Kurulum basit olup müşteriye aittir. Temizlik önerisi: N..
  27.122,00₺
  Nova TV SehpasıÜrün  Ölçüleri:TV Alt Sehpası: Genişlik: 240 cm Derinlik: 48 cm Yükseklik: 53 cm dir.2 çekmecesi bulunur.Modern ve estetik görünüm.Ahşap mdf malzeme kullanılarak imal edilmiştir.TV ünitesi dışbudak ren..
  25.583,00₺
        Nisan Yemek OdasıTakım İçeriği;1 Adet Karamel Yemek Masası1 Adet Karamel Konsol2 Adet Konsol Aynası4 Adet Sandalye Şeklindedir.Tv Ünitesi Fiyata Dahil Değildir.Siparişinize Tv Ünitesi Eklemek İsterseniz Modül Ekle Seçeneğini Kullanabilirsin..
  29.231,00₺
        Nisan Tv ÜnitesiÜrün İçeriği;1 Adet Tv Sehpası2 Adet Duvar Blok 1 Adet Duvar RafŞeklindedir.Gayet Şık ve Modern Bir Tv Ünitesidir.Nisan Yemek Odası İle Konsept Bir Üründür.Üründe 1. Sınıf Mermer Desen Kaplama Suntalam..
  19.134,00₺
       Mtv-124 Tv ÜnitesiTakım İçeriği;Bir Adet Tv SehpasıBir Adet Duvar BlokBir Adet Duvar Panosu Şeklindedir Orta Sehpa Takıma Dahil Değildir. MDF malzeme üzeri ahşap kaplamadır. Ayaklar ve kapaklar ahşap malzemedir. Çekmecelerde y..
  24.725,00₺
    MTV-123 Tv ÜnitesiTakım İçeriği;Bir Adet Tv SehpasıBir Adet Duvar BlokBir Adet Duvar Panosu Şeklindedir Orta Sehpa Takıma Dahil Değildir. MDF malzeme üzeri ahşap kaplamadır. Ayaklar ve kapaklar ahşap malzemedir. Çekmecelerde yavaşlatıcı Tandem ..
  21.563,00₺
      İnci Tv Ünitesi Ürün İçeriği;1 Adet Tv Sehpası2 Adet Duvar Blok 1 Adet Duvar RafŞeklindedir.Gayet Şık ve Modern Bir Tv Ünitesidir.İnci Yemek Odası İle Konsept Bir Üründür.Üründe 1. Sınıf Kaplama Suntalam Kullanılmı..
  19.746,00₺
  İnci Tv ÜnitesiÜrün İçeriği;1 Adet Tv Sehpası2 Adet Duvar RafŞeklindedir.Gayet Şık ve Modern Bir Tv Ünitesidir.Üründe 1. Sınıf Mdf den Üretilmektedir.Komple Boyalıdır.Ürün Kenarlarında Gold Pvc Kaplama Mevcuttur.Ayaklar Metal Gold Kaplama Ayaktır&U..
  17.823,00₺
  İnci Beyaz Tv ÜnitesiÜrün İçeriği;1 Adet Tv Sehpası2 Adet Duvar Raf1  Adet Duvar BlokŞeklindedir.Gayet Şık ve Modern Bir Tv Ünitesidir.Üründe 1. Sınıf Mdf den Üretilmektedir.Komple Boyalıdır.Ürün Kenarlarında Gold Pvc Kaplama Mevcuttur.Ayaklar..
  18.417,00₺
  Elit TV ÜnitesiÜrün  Ölçüleri:TV Alt Sehpası: Genişlik: 234 cm Derinlik: 50 cm Yükseklik: 54 cm dir.TV Sağ Blok: Genişlik: 35 cm  Derinlik: 24 cm Yükseklik: 101 cm dir.TV Sol Blok: Genişlik: 35 cm Derinl..
  29.854,00₺
        Asil Tv ÜnitesiÜrün İçeriği;1 Adet Tv Sehpası2 Adet Duvar Blok 1 Adet Duvar RafŞeklindedir.Gayet Şık ve Modern Bir Tv Ünitesidir.Asil Yemek Odası İle Konsept Bir Üründür.Üründe 1. Sınıf Mermer Desen Kaplama Suntalam Kullan..
  16.396,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)