Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Yemek Odaları

      Yemek odaları günlük hayatta çok kullandığımız, bize pozitif enerji veren ve bulunmaktan keyif aldığımız ortamlardır. Yemek yediğimiz zamanlarda daha mutlu olduğumuzu var sayarsak ailecek en mutlu anlarımızı yaşadığımız Yemek Odalarımızın kalitesi ve seçimi büyük önem taşımaktadır. Ayrıca misafirlerimizi de ağırladığımız yemek odalarımızın dizaynı ve dekorasyonu da önemlidir.

       Yemek Odası olarak salonunuzu  kullanmak isterseniz salondaki eşyalarla uyumlu yemek masası ve sandalyeler tercih etmelisiniz. Ayrıca konsol ve vitrin gibi ek parçalarla da yemek odanızı destekleyebilirsiniz. Bunlar tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Yemek odanızın birbirine uyumlu mobilyalarla dizayn edilmiş olması ağırlayacağınız konuklarda fazlasıyla hoş bir etki oluşturacaktır. Aynı zamanda yemek odanızın geniş olması da size sunumlarda rahatlık ve kolay hareket edebilme fırsatı verecektir. İnegöl'de üretilen masa, sandalye, konsol gibi yemek odası mobilyaları son zamanlarda Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesinde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Sizin de yemek odası tercihiniz İnegö'de üretilen ve inegölmobilya.com da satılan ürünlerden olmalıdır.

         Yemek odası düzeni yapılırken öncelikle büyük eşyalardan başlanmalıdır. İlk olarak yemek masasını belirleyip yerleştirin, daha sonra etrafına diğer eşyaları seçebilirsiniz. Eğer evinizde cam kenarı uygunsa yemek masanızı mutlaka cam kenarına yerleştirmenizi tavsiye ederiz, bu tarz ortamlar daha ferah olduklarından tercih edilmektedir. Eğer manzarası da varsa yemeğinizden aldığınız keyif iki katına çıkacaktır.

             Evinize alacağınız Yemek Odası Takımları ne kadar kaliteli ve sağlamsa ortamdan alacağınız keyifte o kadar fazla olacaktır. İnegöl'de üretilen en kaliteli, modern ve şık yemek odası takımlarını inegolmobilya.com da kolaylıkla bulabilir ve bir tıkla satın alabilirsiniz. Alacağınız Yemek Odası Takımları kapınıza kadar ücretsiz gelecektir. 

           

   İskelet ve ayaklar tamamen ahşap olup kayın ağacından üretilmiştir. Ayaklar lükenstir. Beyaz lake boyalıdır. Döşeme kumaşı ithal kaliteli keten kumaştır.  Renk seçeneklerimiz mevcuttur. Fiyat farkı ile isteğe göre kumaş türü değişti..
  4.525,00₺
  Yiğit sandalye şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ürün iskeleti ve ayakları tamamen ahşaptır ve 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Sandalye sırt kısmı yarı papeldir.Soft sünger kullanılmıştır. Oturumu oldukça rahattır.Sağlam, kullanışlı ve kaliteli bir ü..
  3.927,00₺
         .   Modern ve Estetiktir. Tamamen Ahşap Malzeme Kullanılarak İmal Edilmiştir. Beyaz Lake Boyalıdır. Ayaklar Ahşap Torna ayaktır Sandalyeler Fiyata Dahil Değildir. Siparişinize Sandalye Al Seçeneğini Kullanarak Sandalye Ekleyebilirs..
  12.454,00₺
  Ayak ve iskeleti 1. sınıf gürgen ağacından yapılmıştır.Kumaşında 1. kalite keten kumaş kullanılmıştır.Oturum ve sırt kısmında soft sünger kullanılmıştır.  İskelet rengi cevizdir.Ürün monteli olarak gelir. Ürün Ölçüleri:&nbs..
  4.101,00₺
  Viyana sandalye şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ürün iskeleti ve ayakları tamamen ahşaptır ve 1. sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Sandalye Sırt kısmı hazeran işlemelidir.Soft sünger kullanılmıştır. Oturumu oldukça rahattır.Sağlam, Kullanışlı ve Kaliteli Bir &Uum..
  5.762,00₺
  Şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ayaklar ahşaptır, naturel renk kullanılmıştır. Döşeme kumaşı ithal silinebilir kumaştır.İskelet ahşap olup, sırt bölgesi papeldir.Sağlam, kullanışlı ve kaliteli bir üründür.Tamamen inegöl imalatı bir üründür.Kurulu..
  4.060,00₺
  Venedik sandalye şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ürün iskeleti ve ayakları tamamen ahşaptır ve 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Sandalye sırt kısmı desenlidir.Soft sünger kullanılmıştır. Oturumu oldukça rahattır.Sağlam, kullanışlı ve kaliteli bir ü..
  6.547,00₺
  Vegas sandalye şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ürün iskeleti ve ayakları tamamen ahşaptır ve 1. sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Sandalye Sırt kısmı hazeran işlemelidir.Soft sünger kullanılmıştır. Oturumu oldukça rahattır.Sağlam, Kullanışlı ve Kaliteli Bir Ü..
  5.587,00₺
  Vega Yemek Masası TakımıÜrün  Ölçüleri:Masa: Genişlik: 208 cm Derinlik: 100 cm Yükseklik: 80 cm dir.Masa Ayak: Genişlik: 77 cm  Derinlik: 30 cm Yükseklik: 76 cm dir.Sandalye Ölçüsü: Yerden sırt yüksekliği: 77 cm..
  39.449,00₺
  Vega Ahşap Mdf Kaplamalı Yemek Odası Konsolu Ürün İçeriği: 1 Adet Konsol 2 Adet Ayna Ürün  Ölçüleri:Konsol: Genişlik: 216 cm Derinlik: 50 cm Yükseklik: 83 cm dir.Ayna: Genişlik: 40 cm Derinlik: 5 cm Yü..
  39.100,00₺
  Takım İçeriği 1 Adet Masa ve 4 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır. Mutfağınıza Doğallık Katacak Bir Ürün. Sandalye Oturumu Gayet Rahat ve Konforludur. Masa  Ayakları Siyah Statik Boyalı Metaldir. Ürünümüz Kaliteli ve Sağlamdır. E1 Kalite ..
  47.528,00₺
  Şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Aynı zamanda estetik ve zariftir.Ayaklar masif ahşaptır.Döşeme kumaşı ithal silinebilir kumaştır.Kumaşında renk seçeneklerimiz mevcuttur.Renk seçeneği için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.İskelet ahşap olup sı..
  5.011,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 134 (12 Sayfa)