Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Yemek Odaları

      Yemek odaları günlük hayatta çok kullandığımız, bize pozitif enerji veren ve bulunmaktan keyif aldığımız ortamlardır. Yemek yediğimiz zamanlarda daha mutlu olduğumuzu var sayarsak ailecek en mutlu anlarımızı yaşadığımız Yemek Odalarımızın kalitesi ve seçimi büyük önem taşımaktadır. Ayrıca misafirlerimizi de ağırladığımız yemek odalarımızın dizaynı ve dekorasyonu da önemlidir.

       Yemek Odası olarak salonunuzu  kullanmak isterseniz salondaki eşyalarla uyumlu yemek masası ve sandalyeler tercih etmelisiniz. Ayrıca konsol ve vitrin gibi ek parçalarla da yemek odanızı destekleyebilirsiniz. Bunlar tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Yemek odanızın birbirine uyumlu mobilyalarla dizayn edilmiş olması ağırlayacağınız konuklarda fazlasıyla hoş bir etki oluşturacaktır. Aynı zamanda yemek odanızın geniş olması da size sunumlarda rahatlık ve kolay hareket edebilme fırsatı verecektir. İnegöl'de üretilen masa, sandalye, konsol gibi yemek odası mobilyaları son zamanlarda Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesinde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Sizin de yemek odası tercihiniz İnegö'de üretilen ve inegölmobilya.com da satılan ürünlerden olmalıdır.

         Yemek odası düzeni yapılırken öncelikle büyük eşyalardan başlanmalıdır. İlk olarak yemek masasını belirleyip yerleştirin, daha sonra etrafına diğer eşyaları seçebilirsiniz. Eğer evinizde cam kenarı uygunsa yemek masanızı mutlaka cam kenarına yerleştirmenizi tavsiye ederiz, bu tarz ortamlar daha ferah olduklarından tercih edilmektedir. Eğer manzarası da varsa yemeğinizden aldığınız keyif iki katına çıkacaktır.

             Evinize alacağınız Yemek Odası Takımları ne kadar kaliteli ve sağlamsa ortamdan alacağınız keyifte o kadar fazla olacaktır. İnegöl'de üretilen en kaliteli, modern ve şık yemek odası takımlarını inegolmobilya.com da kolaylıkla bulabilir ve bir tıkla satın alabilirsiniz. Alacağınız Yemek Odası Takımları kapınıza kadar ücretsiz gelecektir. 

           

  Palermo konfor metal ayaklı sandalye Palermo konfor metal ayaklı sandalye
  Yeni Ürün
  "Hiç bir ürün kalitesinden ödün verilmeden daha ucuza satılamaz" inancından hareketle ürettiğimiz ürünlerimizde, metalin eşsiz zerafeti ile evlerinizi süsleyecek olan Palermo modelimizin oturum ve sırt kısımları poliüretan&..
  945,00₺ 825,00₺
  Zen Yemek Odası Takımı Zen Yemek Odası Takımı
  Yeni Ürün
  Zen Yemek Odası TakımıTakım İçeriğiBir Adet KonsolBir Adet MasaBir Adet Orta SehpaBir Adet Tv Ünitesiseklindedir.Tv Ünitesi ve Orta SehpaTakıma Dahil Değildir.Ayaklar ve kapaklar ahşap malzemedir.E1 Kalite Standartlarında Üretim Yapılmaktadır. Sandelyeler Fiyata Dahil Degi..
  27.500,00₺ 24.900,00₺
  Onurdesign Nirvana Ahşap Kasa Ahşap Sandalye Onurdesign Nirvana Ahşap Kasa Ahşap Sandalye
  Yeni Ürün
  Onurdesign Nirvana Ahşap Kasa Ahşap SandalyeÜrün ölçüleri : oturum Yüksekliği 43 cm, oturum genişliği 50 cm, oturum derinliği 50 cm'dir. yerden sırt yüksekliği ise 87 cm'dir.ürün %100 ahşaptırayaklar torna ahşap ayaktır siyah renk boyalıdırkumaş..
  1.316,00₺ 1.094,00₺
  Siyah inci Sandalye Ahşap Kasa Ahşap Ayak Sırt Oturum Papel ürün %100 ahşaptırayaklar torna ahşap ayaktır siyah renk boyalıdır uçları Gold Boyalıdır.ürün ayakları demontedir kurulumu çok basittirkumaş babyface kadife kumaştır Özel Renk Siyah Üstü..
  1.214,00₺ 690,00₺
  onurdesign Ahşap Boyalı Klasik Sandalyeürün %100 ahşaptırayaklar  klasik düz ahşaptırürün bütündür demonte olarak satılmazkumaş keten kumaştır ..
  1.620,00₺ 1.276,00₺
  onurdesign Bambi Sandalye Ahşap Kasa Ahşap Ayaklı Sandalyeürün %100 ahşaptırayaklar torna ahşap ayaktır krem renk boyalıdırürün ayakları demontedir kurulumu çok basittirkumaş babyface kadife kumaştırfarklı renk seçeneklerimiz mevcuttur kartelamızdan renk s..
  1.242,00₺ 1.094,00₺
  onurdesign Neyran Sandalye Ahşap Kasa Demonte Metal Ayaklı Kapitoneli Sandalyeayaklar metal ayak ve krom kaplamadırürün ayakları demontedir kurulumu çok basittirkumaş babyface kadife kumaştırfarklı renk seçeneklerimiz mevcuttur kartelamızdan renk seçebilirsiniz..
  1.296,00₺ 1.154,00₺
  onurdesign Karamel Sandalye Ahşap Kasa Demonte Metal Ayak ayaklar metal ayak ve krom kaplamadırürün ayakları demontedir kurulumu çok basittirkumaş babyface kadife kumaştırfarklı renk seçeneklerimiz mevcuttur kartelamızdan renk seçebilirsiniz..
  1.250,00₺ 1.150,00₺
  onurdesign Serhun Sandalye Ahşap Kasa Ahşap Ayaklı Sandalyeürün %100 ahşaptırayaklar torna ahşap ayaktır  krem boyalıdırürün ayakları demontedir kurulumu çok basittirkumaş babyface kadife kumaştırfarklı renk seçeneklerimiz mevcuttur kartelamızdan renk se&c..
  1.316,00₺ 1.154,00₺
  onurdesign Nisa Sandalye Ahşap Kasa Gold Uçlu Ahşap Ayaklı Sandalyeürün %100 ahşaptırayaklar torna ahşap ayaktır siyah renk boyalıdırürün ayakları demontedir kurulumu çok basittirkumaş babyface kadife kumaştırfarklı renk seçeneklerimiz mevcuttur kartelam..
  1.215,00₺ 1.094,00₺
  onurdesign Zeynep Sandalye Ahşap Kasa Ahşap Ayaklı Sandalyeürün %100 ahşaptırayaklar torna ahşap ayaktır krem renk boyalıdırürün ayakları demontedir kurulumu çok basittirkumaş babyface kadife kumaştırfarklı renk seçeneklerimiz mevcuttur kartelamızdan renk se&cc..
  1.350,00₺ 1.081,00₺
  onurdesign Okyanus Sandalye Ahşap Kasa Ahşap Ayaklı Kapitoneli Sandalyeürün %100 ahşaptırayaklar metal ayaktır krom renk boyalıdırürün ayakları demontedir kurulumu çok basittirkumaş babyface kadife kumaştırfarklı renk seçeneklerimiz mevcuttur kartelamızdan..
  1.337,00₺ 1.185,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 221 (19 Sayfa)