Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Yemek Odaları

      Yemek odaları günlük hayatta çok kullandığımız, bize pozitif enerji veren ve bulunmaktan keyif aldığımız ortamlardır. Yemek yediğimiz zamanlarda daha mutlu olduğumuzu var sayarsak ailecek en mutlu anlarımızı yaşadığımız Yemek Odalarımızın kalitesi ve seçimi büyük önem taşımaktadır. Ayrıca misafirlerimizi de ağırladığımız yemek odalarımızın dizaynı ve dekorasyonu da önemlidir.

       Yemek Odası olarak salonunuzu  kullanmak isterseniz salondaki eşyalarla uyumlu yemek masası ve sandalyeler tercih etmelisiniz. Ayrıca konsol ve vitrin gibi ek parçalarla da yemek odanızı destekleyebilirsiniz. Bunlar tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Yemek odanızın birbirine uyumlu mobilyalarla dizayn edilmiş olması ağırlayacağınız konuklarda fazlasıyla hoş bir etki oluşturacaktır. Aynı zamanda yemek odanızın geniş olması da size sunumlarda rahatlık ve kolay hareket edebilme fırsatı verecektir. İnegöl'de üretilen masa, sandalye, konsol gibi yemek odası mobilyaları son zamanlarda Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesinde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Sizin de yemek odası tercihiniz İnegö'de üretilen ve inegölmobilya.com da satılan ürünlerden olmalıdır.

         Yemek odası düzeni yapılırken öncelikle büyük eşyalardan başlanmalıdır. İlk olarak yemek masasını belirleyip yerleştirin, daha sonra etrafına diğer eşyaları seçebilirsiniz. Eğer evinizde cam kenarı uygunsa yemek masanızı mutlaka cam kenarına yerleştirmenizi tavsiye ederiz, bu tarz ortamlar daha ferah olduklarından tercih edilmektedir. Eğer manzarası da varsa yemeğinizden aldığınız keyif iki katına çıkacaktır.

             Evinize alacağınız Yemek Odası Takımları ne kadar kaliteli ve sağlamsa ortamdan alacağınız keyifte o kadar fazla olacaktır. İnegöl'de üretilen en kaliteli, modern ve şık yemek odası takımlarını inegolmobilya.com da kolaylıkla bulabilir ve bir tıkla satın alabilirsiniz. Alacağınız Yemek Odası Takımları kapınıza kadar ücretsiz gelecektir. 

           

   Şık ve Estetik Bir Üründür. Beyaz Lake Boya Uygulaması Yapılmıştır. Ayaklar Lükens Ayaktır. Açılabilir Özelliklidir. Sandalyeler Fiyata Dahil Değildir. Ürün Görselinde Zümrüt Sandalye Kullanılmıştır. Dilerse..
  4.250,00₺ 3.980,00₺
   İskelet Ve Ayaklar Tamamen Ahşap Olup Kayın Ağacından Üretilmiştir. Ayaklar Lükenstir. Beyaz Lake Boyalıdır. Döşeme Kumaşı İthal Kaliteli Kumaştır. Şık ve Estetik Bir Üründür. E1 Kalite Standartlarında Üretilmiş Olup Kansorajen Madde ..
  1.337,00₺ 1.143,00₺
   Ürün İskeleti ve Ayakları Tamamen Ahşaptır ve 1. Sınıf Kayın Ağacından Üretilmiştir. Ayak Rengi Cevizdir. Döşemesi İthal Nubuk Görünümlü Kumaştır. Kumaş Rengi Antrasit Gridir. Farklı Kumaş Rengi İsteklerinizde Müşteri Temsilciini..
  1.330,00₺ 1.290,00₺
           Zümra Ahşap SandalyeAhşap Bombeli Tasarıma Sahiptir. Ayaklar Masif Ahşaptır.Ayaklar Ceviz Renk Boyalıdır.Döşeme Kumaşı İthal Silinebilir Kumaştır.İskelet Ahşap Olup Sırt Bölgesi Papeldir.Sağlam, Kullanışlı ve Kaliteli Bir Üründür.T..
  1.337,00₺ 1.154,00₺
  Zeytin ağacı şeffaf epoksi masa .Ürünlerimiz istenilen ölçü ve renklerde kişiye özel olarak tasarlanmaktadır ...
  15.014,40₺
  Zen Yemek Odası TakımıTakım İçeriğiBir Adet KonsolBir Adet MasaBir Adet Orta SehpaBir Adet Tv Ünitesiseklindedir.Tv Ünitesi ve Orta SehpaTakıma Dahil Değildir.Ayaklar ve kapaklar ahşap malzemedir.E1 Kalite Standartlarında Üretim Yapılmaktadır. Sandelyeler Fiyata Dahil Degi..
  27.500,00₺ 24.900,00₺
  Sandalyenin iskeleti masif ahşap kullanılarak üretilmiştir.Döşeme rengi kremdir. 1. Sınıf Cila kullanılmıştır. Ahşap rengi antik yeşildir. En:41cm. Sırt Yüksekliği:80cm Oturum Yüksekliği:45cm. Derinlik:44cm...
  1.418,00₺ 1.185,00₺
         .   Modern ve Estetiktir. Tamamen Ahşap Malzeme Kullanılarak İmal Edilmiştir. Beyaz Lake Boyalıdır. Ayaklar Ahşap Torna ayaktır Sandalyeler Fiyata Dahil Değildir. Siparişinize Sandalye Al Seçeneğini Kullanarak Sandalye Ekleyebilirs..
  3.850,00₺ 3.650,00₺
  Ayaklar ve İskelete Ahşap Gürgen Ağacıdır.Kumaş 1. Kalite Keten Kumaş Döşemelidir.OTORUMLAR VE SIRTLAR GAYET RAHAT VE KALİTELİDİR.ÜRÜN MONTE OLARAK GELİR. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : OTURUM GEMİŞLİĞİ : 44 CM , UZUNLUK : 44 CM SIRT GENİŞİĞİ : 41 CM , UZUNLUK 3..
  1.350,00₺ 1.255,00₺
             Vista SandalyeŞık ve Modern Bir Tasarıma Sahiptir. Ayaklar Masif Ahşaptır.Döşeme Kumaşı İthal Silinebilir Kumaştır.İskelet Ahşap Olup Surt Bölgesi Papeldir.Sağlam, Kullanışlı ve Kaliteli Bir Üründür.Tamamen İnegöl İmalatı Bi..
  1.337,00₺ 1.275,00₺
   Violet Yemek Odası Takımı Violet Yemek Odası Takımı; 1 adet Masa, 4 Adet Sandalye, 1 Adet Bench, 1 Adet Aynalı Konsol, 1 Adet Tv Sehpası ve 1 Adet Duvar Ünitesinden  Oluşmaktadır.   Takımımız Tamamen MDF den Üretilmiştir, Sonderece Şık ve Konforludur. Vi..
  14.750,00₺ 13.250,00₺
  Kapitone görünümü ile şık ve zarif bir havası olan Ahşap Ayaklı Sandalye yumuşak oturuşa sahip fonksiyonel bir sandalye çeşididir. Sandalyede ergonomi arayan ve aynı zamanda modern çizgiler isteyenlerin tercihi olarak gözde bir modeldir. Kullanıcısının v&u..
  1.103,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 216 (18 Sayfa)