Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Zigon Sehpa

         İç içe geçebilen sehpalara genel olarak Zigon Sehpa denir. İç içe geçe bildiklerinden dolayı zigon sehpalar bulundukları ortamda çok fazla yer kaplamazlar ve kullanılmadıkları durumlarda bulundukları ortama dekoratif bir görüntü katar. Bu fonksiyonelliğinden dolayı Zigon Sehpalar kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilirler.

          Misafirlerimizi ağırladığımız zamanlarda son derece yardımcımız olan Sehpa Takımları sunumlarımız için olmazsa olmazlardandır. Zigon Sehpalar (diğer adıyla servis sehpaları) ise kalabalık misafirlerde adeta kurtarıcımız oluyorlar. Üçlü ve dörtlü zigon sehpa modelleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olan bir tanesini kolaylıkla inegölmobilya.com da bulabilirsiniz. Sitemizde sunulan zigon sehpa ürünleri İnegöl de üretilen en kaliteli sehpalardan dır.

          Zigon sehpa modelleri arasından seçiminizi yaparken renk ve tarz açısından ortamınızla ve diğer mobilyalarınızla uyum içinde olmasına dikkat etmenizi öneririz.  inegölmobilya.com da zigon sehpa kategorisinde eviniz için ideal sehpa takımı mutlaka var. Tek yapmanız gereken en şık ve kullanışlı zigon sehpa modelini seçmek.

      Çanta zigon sehpa ve katlanabilir zigon sehpa modelleri arasından da eviniz için en uygun zigon sehpayı seçebilirsiniz. Daha çok metrekare olarak küçük odalar için ideal olan katlandığında çantayı andıran zigon takımları adeta kurtarıcınız olacak. Oda ve salon tasarımınızda daha modern bir dokunuş yaratmak için zigon sehpa takımları inegölmobilya.com da


  Milano zigon sehpa Milano zigon sehpa
  Yeni Ürün
   Milano zigon sehpa Ürünün özeliikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Ürün 3 parcadan oluşmaktadır.Ürünün öl&c..
  1.850,00₺ 1.741,00₺
  Elegance zigon sehpa Elegance zigon sehpa
  Yeni Ürün
   Elegance zigon sehpaÜrünün özeliikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları ahşapdır.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.ürün 3 parcadan oluşmaktadır.Ürünün öl&ccedi..
  1.590,00₺ 1.491,00₺
  Üst Yüzey Malzemesi ;Bender malzeme kullanılmıştır.Malzeme                     :Bender malzeme kullanılmıştır.Ayak Malzemesi         :Metal malzemeden üretilmiştir.Ek Bilgiler        &n..
  3.499,00₺ 2.240,00₺
  Üst Yüzey MalzemesiMDF malzemeden üretilmiştir.Ayak MalzemesiMetal malzemeden üretilmiştir.Genişlik ve derinlik; boyutlara göre 36, 42 ve 48 cm olarak değişmektedir.Yükseklik; 45, 50 ve 55 cm olarak değişmektedir.Tüm parçalar montajlı gönderilir.Ür..
  2.673,00₺ 1.714,00₺
  Eskitme Pastel Boyalı Doğal Ahşap Metal C Zigon Sehpa Eskitme Pastel Boyalı Doğal Ahşap Metal C Zigon Sehpa
  Çok Satanlar
  Eskitme Pastel Boyalı Doğal Ahşap Zigon Sehpa Ürünün Üstleri Tamamen Ahşap  Malzemeden Üretilmiştr.Ayaklar C Şeklinde Metal Siyah Fırın  Boyalıdır. Kolayca istediğiniz yere hareket ettirebilirsiniz. TEPSİ GÖRÜNÜMÜ İ..
  1.600,00₺ 1.100,00₺
  Metax Metal Zigon Sehpa İçiçe Geçen C Şekli 3 lü Zigon Sehpa3 adet sehpadan oluşmaktadır.İç İçe Geçebilen C Şekli bir Modeldir.Ürünün üst Kısımları Ahşap Desenli Boya Olup Metaldir.Ayaklar metal profil üzeri siyah fırı..
  1.890,00₺ 1.690,00₺
  Venedik Zigon Sehpa3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmı Mdf den yapılmıştır.Ayaklar metal profil üzeri krom boyadır.Ürün Boyutları(Üst Sehpa):45*55*60 cmÜrün kurulu olarak gönderilmektedir.Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebi..
  1.599,00₺
  Venedik Metal Gold Mermer Desenli Mdf'li Zigon Sehpa Venedik Metal Gold Mermer Desenli Mdf'li Zigon Sehpa
  Çok Satanlar
  Venedik Metal  Gold  Mermer Desenli Mdf'li Zigon SehpaÜrün Özellikleri3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmında Mermer desenli Mdf bulunmaktadır. Ayaklar metal profil üzeri elektrostatik fırın gold(antik) rengi boya ile boyanmıştır.&U..
  1.449,00₺
  Venedik Metal Siyah Aynalı Zigon Sehpa Venedik Metal Siyah Aynalı Zigon Sehpa
  Çok Satanlar
  Venedik Metal Siyah Aynalı Zigon Sehpa3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmında Füme Ayna bulunmaktadır. Ayaklar metal profil üzeri elektrostatik fırın siyah rengi boya ile boyanmıştır.Ürün Boyutları(Üst Sehpa):45*55*60 cmÜrün k..
  1.349,00₺
  Venedik Siyah Zigon Sehpa3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmında Mermer desenli Mdf bulunmaktadır. Ayaklar metal profil üzeri elektrostatik fırın siyah rengi boya ile boyanmıştır.Ürün Boyutları(Üst Sehpa):45*55*60 cmÜrün kurulu ola..
  1.349,00₺
  Venedik Metal Siyah Zigon Sehpa 3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmında Mermer desenli Mdf bulunmaktadır. Ayaklar metal profil üzeri elektrostatik fırın siyah rengi boya ile boyanmıştır.Ürün Boyutları(Üst Sehpa):45*55*60 cmÜrü..
  1.349,00₺
  Venedik Metal Gold Zigon Sehpa Venedik Metal Gold Zigon Sehpa
  Çok Satanlar
  Venedik Metal Gold Zigon Sehpa     3 adet sehpadan oluşmaktadır.Ürünün üst kısmında Ayna bulunmaktadır. Ayaklar metal profil üzeri elektrostatik fırın gold(antik) rengi boya ile boyanmıştır.Ürün Boyutları(Üst Sehpa):45*55*60 cmÜrü..
  1.349,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 58 (5 Sayfa)