Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Sandalyeler

  Nasıl bir sandalye bakmıştınız? Sandalye çeşitlerimizi inceleyin, kaliteli ürünleri ucuza almanın keyfini yaşayın! güvenilir alışverişin adresi inegolmobilya.com'da

   İskelet ve ayaklar tamamen ahşap olup kayın ağacından üretilmiştir. Ayaklar lükenstir. Beyaz lake boyalıdır. Döşeme kumaşı ithal kaliteli keten kumaştır.  Renk seçeneklerimiz mevcuttur. Fiyat farkı ile isteğe göre kumaş türü değişti..
  4.525,00₺
  Yiğit sandalye şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ürün iskeleti ve ayakları tamamen ahşaptır ve 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Sandalye sırt kısmı yarı papeldir.Soft sünger kullanılmıştır. Oturumu oldukça rahattır.Sağlam, kullanışlı ve kaliteli bir ü..
  3.927,00₺
  Ayak ve iskeleti 1. sınıf gürgen ağacından yapılmıştır.Kumaşında 1. kalite keten kumaş kullanılmıştır.Oturum ve sırt kısmında soft sünger kullanılmıştır.  İskelet rengi cevizdir.Ürün monteli olarak gelir. Ürün Ölçüleri:&nbs..
  4.101,00₺
  Viyana sandalye şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ürün iskeleti ve ayakları tamamen ahşaptır ve 1. sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Sandalye Sırt kısmı hazeran işlemelidir.Soft sünger kullanılmıştır. Oturumu oldukça rahattır.Sağlam, Kullanışlı ve Kaliteli Bir &Uum..
  5.762,00₺
  Şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ayaklar ahşaptır, naturel renk kullanılmıştır. Döşeme kumaşı ithal silinebilir kumaştır.İskelet ahşap olup, sırt bölgesi papeldir.Sağlam, kullanışlı ve kaliteli bir üründür.Tamamen inegöl imalatı bir üründür.Kurulu..
  4.060,00₺
  Venedik sandalye şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ürün iskeleti ve ayakları tamamen ahşaptır ve 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Sandalye sırt kısmı desenlidir.Soft sünger kullanılmıştır. Oturumu oldukça rahattır.Sağlam, kullanışlı ve kaliteli bir ü..
  6.547,00₺
  Vegas sandalye şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ürün iskeleti ve ayakları tamamen ahşaptır ve 1. sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Sandalye Sırt kısmı hazeran işlemelidir.Soft sünger kullanılmıştır. Oturumu oldukça rahattır.Sağlam, Kullanışlı ve Kaliteli Bir Ü..
  5.587,00₺
  Şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Aynı zamanda estetik ve zariftir.Ayaklar masif ahşaptır.Döşeme kumaşı ithal silinebilir kumaştır.Kumaşında renk seçeneklerimiz mevcuttur.Renk seçeneği için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.İskelet ahşap olup sı..
  5.011,00₺
   Siyah Renk Boyalı Metal Malzeme Kullanılmıştır. Oturum ve Sırt Kısmı Ahşaptır. E1 Kalite Standartlarında Üretilmiştir. ..
  5.500,00₺
  Thonet bar sandalyesi şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ürün iskeleti ve ayakları tamamen ahşaptır ve 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Soft sünger kullanılmıştır. Oturumu oldukça rahattır.Sağlam, kullanışlı ve kaliteli bir üründür.Ayak ve i..
  7.750,00₺
  Telli Berjel sandalye şık ve modern bir tasarıma sahiptir.Ürün iskeleti tamamen ahşaptır ve 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Sandalye sırt kısmı yarı papeldir.Sırtta tel detayı mevcuttur. Ayaklar krom kaplamalı metaldir.Soft sünger kullanılmıştır. Oturum..
  5.673,00₺
             Çimalı Sultan SandalyeŞık ve Modern Bir Tasarıma Sahiptir. Ayaklar Masif Ahşaptır.Döşeme Kumaşı İthal Silinebilir Kumaştır.İskelet Ahşap Olup Sırt Bölgesi Papeldir.Oturum Kısmı Komple Ahşap Üzerine Döşemedir.Sağlam, Kullanışlı ..
  4.715,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 67 (6 Sayfa)