Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Tv Sehpaları

           Modern insan yaşantısında ayrı bir yere ve öneme sahip olan televizyonlar her geçen gün teknolojisini geliştirmekte ve değişik görüntü ve dizaynlar da karşımıza çıkmaktalar. En son çıkan Tv Modellerine bir göz gezdirdiğimizde bu tasarımlara tamamlayıcı mobilyaların gerektiğini görmekteyiz. Artık her eve giren Led Tv lerin olmazsa olmazı Tv Sehpaları veya Tv Üniteleridir

         Alacağımız Tv Sehpaları veya Tv Ünitesleri bizlere daha rahat ve konforlu tv izleme imkanı sunarlar. İstediğimiz ölçü ve fiyatlarda bulabileceğimiz Tv Sehpaları aynı zamanda evimizin daha düzenli ve dekoratif görünmesini sağlayacaktır. Kullanılan malzemenin kalitesine ve ürünün boyutlarına göre Tv Sehpası modellerinde fiyatlar çeşitlilik göstermektedir. Ekonomik Tv Sehpası modelleri olduğu gibi fiyatı yüksek olanlar da mevcuttur. İnegölmobilya.com da en kaliteli Tv Sehpa Modellerini uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

         Ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi haline gelmeyi başarmış olan Tv Sehpası ve Tv Üniteleri çok değişik tasarım ve renklerle karşımıza çıkmaktalar. Beyaz veya ekru renkte olan ünite modelleri sade ve her eve uyum sağlamaya hazır bir görüntü çiziyor. İki renkli üniteler ise, renkli mizaca sahip kullanıcıların tarzına uygun görünüyor. Bazı televizyon sehpaları raf ve kitaplık içeriğine sahip bazıları ise sadece dolaplı ve çekmeceli olarak dikkat çekiyor. Bazı sehpaların raf aparatları duvara monte edilebiliyor bu sayede evinize modern bir hava katabiliyorsunuz. Seçtiğiniz Tv Sehpa modellerini en iyi koşullar da alabileceğiniz platform olan inegölmobilya.com aldığınız ürünleri ücretsiz kapınıza kadar gönderiyor. 


  Tokyo TV SehpasıÜründe mdf malzeme kullanılmıştır. Çekmecelidir.Şömine görsel amaçlıdır. Isı vermez.Ürünün gold detayları isteğe göre krom renk yapılabilmektedir.Ürün ÖlçüleriUzunluk:180 cmDerinlik: 40 cm Y&uu..
  10.828,00₺
  Poli Ahşap Ceviz Boyalı Tv Sehpası MDF malzeme üzeri ahşap kaplamadır. Ayaklar ve kapaklar ahşap malzemedir. 3 Adet Çekmecesi Mevcuttur. Üründe Ayaklar Demontedir. Kurulum Basittir. Müşteriye Aittir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bez..
  10.694,00₺
  Genişlik: 120 cm,  Yükseklik: 61 cm , Derinlik: 40 cm Ürünümüzün çerçeve kısmında 20 x 30 ebatında 0,90 mm kalınlığında profil mukavemeti artırılmış profil kullanılmıştır.Ürünümüzde ki raf kısımlarında 18 mm kal..
  7.076,00₺
  Genişlik: 150 cmDerinlik : 40 cmYükseklik :50 cm18 mm mdf iskelet yapısı eskitme ahşap cila kullanılarak üretilmiştir.Eskitme tekniği kullanılmıştır.Renk seçenekleri mevcuttur. Çekmeceler kullanıma uygundur.Tamamı El yapımıdır.Ürünlerin tamamında doğal ahşap do..
  11.506,00₺
  Onurdesign Ahşap Stark  Tv SehpasıGenişlik: 160 cmDerinlik : 40 cmYükseklik :50 cm18 mm Kaplamalı mdf iskelet yapısı Ceviz BoyalıSağında Ve Solunda 2 Adet Dolap Vardır Kapaklıdır Kullanıma Uygundur.Ön taraf raflıdır.Tamamı El yapımıdır.Ürünlerin tamamında doğal ahşap dokusu ..
  11.844,00₺
  Onurdesign Ahşap Şömine Görünümlü Tv Sehpası Let ışıklı Şömine Tv SehpasıGenişlik: 180 cmDerinlik : 40 cmYükseklik :50 cmŞömine Teması ile Nostalji bir üründür.18 mm Kaplamalı mdf iskelet yapısı Ceviz BoyalıSağında Ve Solunda 2 Adet Dolap V..
  12.859,00₺
  Onurdesign Ahşap Kaplamalı Elit Ceviz Boyalı Tv SehpasıGenişlik: 160 cmDerinlik : 40 cmYükseklik :50 cm18 mm Kaplamalı mdf iskelet yapısı Ceviz BoyalıSağında Ve Solunda 2 Adet Dolap Vardır Kapaklıdır Kullanıma Uygundur.Ön taraf raflıdır.Tamamı El yapımıdır.Ürünlerin tamamında doğ..
  12.047,00₺
         MTV-124 Tv Sehpası MDF malzeme üzeri ahşap kaplamadır. Ayaklar ve kapaklar ahşap malzemedir. Çekmecelerde yavaşlatıcı Tandem Ray Mevcuttur. Üründe Ayaklar Demontedir. Kurulum Basittir. Müşteriye Aittir. Mobilyal..
  22.026,00₺
      MTV-123 Tv Sehpası MDF malzeme üzeri ahşap kaplamadır. Ayaklar ve kapaklar ahşap malzemedir. Çekmecelerde yavaşlatıcı Tandem Ray Mevcuttur. Üründe Ayaklar Demontedir. Kurulum Basittir. Müşteriye Aittir. Mobilyalarınızın temi..
  23.256,00₺
   metal siyah camlı tv sehpasımetal profilden üretilmektedirsiyah statik boyalıdırüst tablalar siyah camdırşık ve modern bir tasarıma sahiptirÜrünün Ölcüleriboy 165 cm diryüksekliği 45 cm dir..
  9.069,00₺
  Dark Siyah Mermer desenli Metal Kasalı Tv SehpasıGenişlik: 160 cmDerinlik : 40 cmYükseklik :50 cm18 mm Siyah Mermer desenli  Mdf Malzedir,Kasa Ve Ayaklr Siyah Metaldir.ürünü Orta Kısımıda 2 Adet Kapalı Dolap vardır, Kullanıma Uygundur.Sağında Ve Solunda 2 Adet Raf Vardır.Tam..
  9.254,00₺
  Ahşap Thor Tv Sehpası MDF malzeme üzeri ahşap kaplamadır. Ayaklar ve kapaklar ahşap malzemedir. 3 Adet Çekmecesi Mevcuttur. Üründe Ayaklar Demontedir. Kurulum Basittir. Müşteriye Aittir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek ya..
  12.284,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)