Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Yan Sehpa

       Yaşam alanlarımıza, oturma odalarımıza ve salonlarımıza ferahlık ve şıklık katan yan sehpalar aynı zamanda işlevsellikleri ile de ön plana çıkmaktadırlar. Ortamdaki dağınık görüntüyü toparlamanız da size yardımcı olabilecek yan sehpalar evinizdeki küçük detayları ve süs eşyalarınızı da bir arada tutarak odanızda geniş alanlar oluşturmanıza fırsat verir. Yan sehpalar kullanışlı olmalarının yanı sıra aynı zamanda dekoratif ve tamamlayıcı özellikleri ile de tercih sebebidir. 

         Televizyon karşısında koltuğunuza oturup bir film veya program izlerken çerezlerinizi, çayınızı, kahvenizi koyabileceğiniz 

  koltuk yanı sehpalar size ve konuklarınıza keyifli anlar yaşatır. Yan sehpa modellerinin bir başka özelliği de evimize aldığımız

  günlük gazete ve dergileri dekoratif bir şekilde muhafaza edebilmesidir. Bunun yanı sıra süs eşyalarına da mükemmel bir şekilde ev sahipliği yapabilir yan sehpalar. 

         Gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte çok çeşitli model ve tasarımlarda üretilen yan sehpalar arasından sizler için en kaliteli ve en hesaplılarını sizler için sitemizde listeledik. Bunlar arasından evinize uygun olanlarını seçip sorunsuz ve garantili bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Unutmayın  İnegöl mobilyası inegöl mobilya .com   dan alınır.
  Eskitme pastel boyalı yeşil elit dresuar Eskitme pastel boyalı yeşil elit dresuar
  Yeni Ürün
   Eskitme  pastel boyalı  yeşil elit dresuarÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Ayna fiyata dahildir.Ürünün ..
  3.015,00₺ 2.881,00₺
  Eskitme boyalı elit ceviz dresuar Eskitme boyalı elit ceviz dresuar
  Yeni Ürün
   Eskitme boyalı  elit ceviz dresuarÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Ayna fiyata dahildir.Üst tapla cevizdir.Ayna cercev..
  3.015,00₺ 2.881,00₺
  Eskitme boyalı elit dresuar Eskitme boyalı elit dresuar
  Yeni Ürün
   Eskitme  boyalı elit dresuarÜrünün özeliikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Ayna fiyata dahildir.Ürünün ölç&uu..
  3.015,00₺ 2.881,00₺
  Eskitme boyalı kazan yan sehpa Eskitme boyalı kazan yan sehpa
  Yeni Ürün
   Eskitme  boyalı kazan yan sehpaÜrünün özeliikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Modern ve şık  tasarıma sahiptir.Ürünü..
  1.750,00₺ 1.641,00₺
  Elit eskitme boyalı yan sehpa Elit eskitme boyalı yan sehpa
  Yeni Ürün
  Elit  eskitme  boyalı yan sehpaÜrünün özeliikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Ürünün ölçüleri:En 40 ..
  2.268,00₺ 2.133,00₺
  Eskitme boyalı saatli radyo Eskitme boyalı saatli radyo
  Yeni Ürün
  Saatli radyo  eskitme  boyalı yan sehpaEvinizde Nostaji yaşayınÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.radyo çalısır durumdadırve ön kısmındaki saat özeligi ile dikkat çekmektedirAyakları ahşapdırÜrün ..
  1.435,00₺ 1.375,00₺
  Eskitme boyalı yan sehpa radyo çalar Eskitme boyalı yan sehpa radyo çalar
  Yeni Ürün
  eskitme boyalı yan sehpa radyo çalarevinizde nostaji yaşayınÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.radyo çalışır durumdadırüstünde usb girisi bulunur ve aynı zamanda jack girisi bulunurAyakları metaldir.Ürü..
  2.525,00₺ 2.304,00₺
  Pikap çalar eskitme pastel boyalı yan sehpa Pikap çalar eskitme pastel boyalı yan sehpa
  Yeni Ürün
  Pikap çalar  eskitme pastel boyalı yan sehpaevinizde nostajiyi yaşayınÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Eski pilak calabilir özeliği vardırAyakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları tak..
  3.950,00₺ 3.378,00₺
  Hawai eskitme pastel boyalı yan sehpa Hawai eskitme pastel boyalı yan sehpa
  Yeni Ürün
  Hawai eskitme pastel boyalı orta sehpaÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Ürünün ölçüleri:En 43 cm d..
  2.345,00₺ 1.981,00₺
  Sidney eskitme pastel boyalı yan sehpa Sidney eskitme pastel boyalı yan sehpa
  Yeni Ürün
  Sidney eskitme pastel boyalı yan sehpaÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Ürünün ölçüleri:En 43 cm d..
  2.350,00₺ 1.981,00₺
  Alaçatı eskitme pastel boyalı yan sehpa Alaçatı eskitme pastel boyalı yan sehpa
  Yeni Ürün
   Alaçatı  eskitme pastel boyalı yan sehpaÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Ürünün ölç&..
  2.450,00₺ 2.253,00₺
  Ahşap Rustik Yan SehpaTamemen %100 Doğal Ahşaptan Üretilmiştir, ( Çam ). Ürün Ölçüleri : Uzunluk : 52 cm , Genişlik : 40 cm , Yükseklik : 72 cm  Ürün Kurulu Olarak Gelir Kuruluma Gerek Kalmaz. Türkiyenin Heryeri..
  2.736,00₺ 2.236,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)