Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Ev Tekstili

         Ev tekstili ürünlerinde; havlu, nevresim, çarşaf, yastık ve yorgan gibi ürünler sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığımız bu ürünler konforlu ve kaliteli yaşantımızın kalitesi de artar. Yorganımız uyurken bizi üşütmüyor, terletmiyorsa ve yastığımız boynumuzu rahatsız etmiyorsa kaliteli bir uykumuz, dinlenmiş ve enerjisini toplamış bir vücudumuz olur. Dolayısıyla hayatı konforlu yaşamaya başlarız. Çevremize de pozitif elektrik veririz.

           Ev Tekstilinde nevresim kullanımı ve seçimi de önemlidir. Aldığımız nevresimin kumaş kalitesinden tutunda yatağımızın boyutuna uygunluğuna kadar bir çok hususta dikkatli ve özenli olmalıyız. Eğer aldığınız nevresim yatağınızın ölçüsünden büyük yada küçükse görüntü olarak hiç de hoş durmayacak. Ayrıca ev tekstilinin en revaçta ürünlerinden olan nevresimler yataklarımızın yıpranmasını da engeller ve yine yıpranmış görüntüleri de ortadan kaldırırlar.Yine yataklarımızın yıpranmasını önlemek ve konforumuzu artırmak için Alez kullanırız. Kullandığımız alezin kalitesi de yine kaliteli bir uyku uyumamızda etkili olacaktır.

            

            İnegölmobilya.com Ev Tekstili konusunda kendisini ispatlamış olan Madame Gross Home  ürünlerini Madame Gross Home güvencesiyle sizlere sunmaktadır. Kaliteli ve şık ürünlerimize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Evinizin görüntüsünü ve yaşantınızızn kalitesini artıracak ev tekstili ürünlerimiz Türkiye nin bütün il ve ilçe merkezlerine ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

              İnegölmobilya.com konforunuzu artırır.