Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Aksesuarlar

  Aksesuarlar

  Ürün E 27 standardı Ampul takabilirsiniz. Önerilen 6 wat  8 wat ampüldür.Avize ahşap içi altın varak uygulanmıştır.Tak çalıştır bir üründür tüm testleri yapılarak kargo çıkışı sağlanmaktadır.Toplam fıçı dahil uzunluk 122 c..
  2.949,00₺
  Ürün 1. Sınıf Köknar Ağacından İmal Edilmiştir.Rozans Tasları Metal Ve Sİyah Fırınlı Boyadır.Ahşap Üzerine Zamanla Isısal Durumlardan Kalkacağı için Vernik Yerine Doğal Renk Ceviz Çekilmiştir.Ürün Damarları Belirgin Olması İçin Yakma İşlemi Uyg..
  185,00₺
  Nostalji lambader lambaÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.evinize nostalji havası katar.Modern ve şık tasarıma sahiptir.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.Ürün&u..
  4.577,00₺
  Ürün tamamen ahşaptır.Ürün Ölçüleri: Genişlik: 35 cm Derinlik: 30 cm Yükseklik: 170 cm dir.Türkiye'nin her bölgesine bina dış kapı önü ücretsiz teslimat yapılmaktadır...
  6.958,00₺
  Kadraj lambader lambaÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları ahşapdır.evinize nostalji havası katar.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedirModern ve şık tasarıma sahiptir.kendisi rustin..
  5.741,00₺
   Golf Plaklı ŞömineÜrünün özelikleri:Ürün ahşap eskitme tarz üründür.Ayakları metaldir.Ürün demonte olarak gönderilir sadece ayakları takılması gerekmektedir.plak çalışır durumdadır.şık ve modern bir üründür...
  13.776,00₺
  Ürün içeriğinde 1 adet ayakkabılık bulunmaktadır.Ürün malzemesi Huş Marin Kontraplaktır.Aqua-Tech su bazlı koruyucu renklendirici kullanılmıştır.Ürün detaylarında jüt kumaş kullanılmıştır.Ahşap torna ayak kullanılmıştır.Ayakkabılık Ölçüs&uum..
  7.728,00₺
  Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)