Hesabım
  Menu
  Sepetiniz

  inegolmobilya.com-Yatak Odası Takımları

       Mobilya almaya karar verdiğimizde ilk baktığımız ürünlerden birisi de yatak odası takımları olur. Çünkü yatak odamızın yaşamımızda ki önemi

  çok fazladır. Yatak odamız kendimize vakit ayırdığımız, dinlendiğimiz, kitap okuduğumuz, hayal kurduğumuz, huzur bulduğumuz yerdir. Bu sebeple

  alacağımız yatak odası ürünleri kaliteli ve konforlu olmalıdır. İnegöl Mobilyası son yıllarda kalite ve konfor olarak ülkemizde isim yapmış ve 

  markalaşmıştır. Mobilyaya dair aradığınız her türlü ürün en kaliteli şekliyle İnegöl de üretilmektedir. 

     Yatak odası takımları; elbise dolabı, komidin, şifonyer ve karyoladan oluşmaktadır. Bunların dışında genel olarak

  boy aynası, çamaşırlık gibi eşyalar ek ücrete tabi olabiliyor.

       

  Sofia Ceviz Yatak OdasıÜrün İçeriğinde; 1 Adet Karyola ( bazalı ) ve başlığı, 2 adet komodin 1 adet şifonyer ve 1 adet gardrop bulunmaktadır.Ürün rengi cevizdir.Baza başlığı kapitone döşemelidir ve 1. sınıf nubuk kumaş kullanılmıştır.Üründe 1. sınıf mdf malz..
  Fiyat Sorunuz
  Sofia Ceviz Yatak OdasıÜrün İçeriğinde; 1 Adet Karyola ( bazalı ) ve başlığı, 2 adet komodin 1 adet şifonyer ve 1 adet gardrop bulunmaktadır.Ürün rengi beyazdır.Baza başlığı kapitone döşemelidir ve 1. sınıf nubuk kumaş kullanılmıştır.Üründe 1. sınıf mdf malz..
  Fiyat Sorunuz
  Onurdesign Yatak OdasıKaryola bazalıdır1. Sınıf suntalam malzemeden üretilmiştirÜrün fiyatına kata taşıma ve kurulum dahil değildirÜrün içeriği1 Adet dolap2 Adet komidin1 Adet sifonyer ve aynası1 Adet karyola bazali şeklindedir...
  Fiyat Sorunuz
  Nil Yatak Odası TakımıÜrün İçeriğinde; 1 Adet Karyola ( bazalı ) ve başlığı, 2 adet komodin 1 adet şifonyer ve 1 adet gardrop bulunmaktadır.Üründe krem ve kahverengi renkleri çalışılmıştır.Baza başlığı yarma döşemelidir. Kadife kumaş kullanılmıştır. Başlık..
  Fiyat Sorunuz
  Luca Yatak Odası TakımıÜrün İçeriğinde; 1 Adet Karyola ( bazalı ) ve başlığı, 2 adet komodin 1 adet şifonyer ve 1 adet gardrop bulunmaktadır.Üründe krem ve kahverengi  renkleri çalışılmıştır. Başlıkta kadife kumaş kullanılmıştır.Üründe 1. sınıf mdf ma..
  Fiyat Sorunuz
  Golf Yatak OdasıKaryola bazalıdır 1. Sınıf suntalam malzemeden üretilmiştirÜrün fiyatına kata taşıma ve kurulum dahil değildirÜrün içeriği1 Adet dolap2 Adet komidin1 Adet sifonyer ve aynası1 Adet karyola bazali şeklindedir...
  Fiyat Sorunuz
  Elit Yatak Odası Takımı Ürün İçeriğinde; 1 Adet Karyola ( bazalı ) ve başlığı, 2 adet komodin 1 adet şifonyer ve 1 adet gardrop bulunmaktadır.Baza başlığı yarma döşemelidir ve 1. sınıf kadife kumaş kullanılmıştır.Üründe 1. sınıf mdf malzeme kullanılmıştır.Gardrop..
  Fiyat Sorunuz
  Elit Sürgülü Yatak Odası Takımı Ürün İçeriğinde; 1 Adet Karyola ( bazalı ) ve başlığı, 2 adet komodin 1 adet şifonyer ve 1 adet gardrop bulunmaktadır.Baza başlığı yarma döşemelidir ve 1. sınıf kadife kumaş kullanılmıştır.Üründe 1. sınıf mdf malzeme..
  Fiyat Sorunuz
  Ürün içeriğinde 1 Adet karyola, 2 adet komodin, 1 adet gardrop bulunmaktadır.Ürün malzemesi Huş Marin Kontraplaktır.Aqua-Tech su bazlı koruyucu renklendirici kullanılmıştır.Ürün detaylarında jüt kumaş kullanılmıştır.Ahşap torna ayak kullanılmıştır.Karyo..
  Fiyat Sorunuz
  Ürün içeriğinde yalnızca karyola bulunmaktadır.Mevcut seçenekler kısmından komodin ekleyebilirsiniz.Ürün malzemesi Huş Marin Kontraplaktır.Aqua-Tech su bazlı koruyucu renklendirici kullanılmıştır.Karyola baş ucu ve ayak ucu detaylarında jüt ..
  Fiyat Sorunuz
  Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)